Školní časopis (Burdová)

Nové číslo školního časopisu

V posledním listopadovém týdnu vychází další číslo (v pořadí již třetí) školního časopisu, který sepisují žáci z 1. i 2. stupně v rámci zájmového kroužku. Ač se nám do cesty postavilo zavření škol, naši redaktoři na časopisu pracovali i z domova a odvedli pořádný kus práce!

Prozatím si můžete aktuální vydání prohlédnout online – po návratu do školy ho v papírové podobě žáci naleznou i ve svých třídách a ve čtenářském koutku v 2. patře.

Odkaz na aktuální vydání časopisu: ZDE

Odkaz na archiv časopisu: ZDE

Ranní ŠD od 11.1. opět v provozu

Od 11.1. ranní družina ve 3.patře hlavní budovy - ŠD.
Čas  příchodu 6:30-7:15 hodin.
Zvonek herna B.

Prosíme nahlásit jméno dítěte, to odchází samo do šatny (zde je zajištěn dohled) a pak následně do heren 3.patra, rodiče do budovy nevstupují.

PF 2021

Přejeme Vám klidné prožití vánočních svátků a mnoho úspěchů v novém roce.