Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - INFORMACE

Školní časopis (Burdová)

Nové číslo školního časopisu

V posledním listopadovém týdnu vychází další číslo (v pořadí již třetí) školního časopisu, který sepisují žáci z 1. i 2. stupně v rámci zájmového kroužku. Ač se nám do cesty postavilo zavření škol, naši redaktoři na časopisu pracovali i z domova a odvedli pořádný kus práce!

Prozatím si můžete aktuální vydání prohlédnout online – po návratu do školy ho v papírové podobě žáci naleznou i ve svých třídách a ve čtenářském koutku v 2. patře.

 

Odkaz na aktuální vydání časopisu: ZDE

Odkaz na archiv časopisu: ZDE