Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - dopravní omezení před školou

Školní časopis (Burdová)

Z úvodního slova redakce:

Milí čtenáři,

jsem rád, že jste nakoukli do destinace Barvířského zpravodaje a listujete jím již po deváté a hledáte něco k přečtení. Sice přicházejí Vánoce, ale my zabádali spíše v hlubinách lesa. Protože stromek vám už dost možná stojí v obývacím pokoji, proč nezkusit náš kvíz. A o čem ještě budete číst? O požáru v Českém Švýcarsku, o školním parlamentu a o dalších novinkách. Nesu i špatnou zprávu: už si nepřečtete rubriku o autech, protože z redakce odešel Honza (zdravíme na střední školu!). O jiné rubriky však ochuzeni nejste. Naše redakce přibrala na váze. Nyní máme neskutečných 10 členů. Přejeme vám krásné čtení či jen prolistování.

Matěj Š., 7. B

Odkaz na aktuální vydání časopisu: ZDE

Odkaz na archiv časopisu: ZDE

 

- - - - - -

Děkujeme celému týmu školního časopisu za spolupráci při tvorbě nového čísla!
paní učitelky Burdová a Húsková