Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - dopravní omezení před školou

Školní časopis, 10. číslo

Z úvodního slova redakce:

 

Milí čtenáři,

právě jste otevřeli další číslo Barvířského zpravodaje, za což jsem Vám velice vděčná. Tento díl školního časopisu je zaměřen především na cestování. A tak jeden z našich redaktorů, Martin, napsal článek o super tipu na výlet - do Machnína a na ruční lanovku. Dotkneme se také smutnější události: zemětřesení v Turecku, o kterém jste určitě slyšeli. Nabízíme Vám slovníček cestovatele, kde se vysvětlují pojmy jako je low-cost, charterový let, trek a trail. Skoro pokaždé píšeme vtipy o našem tématu. I do tohoto čísla jsme umístili nějaké vtipy o cestování. „Co musíš vědět předtím, než odletíš”, to je další nadpis našeho článku, kde se dozvíte opravdu důležité věci, které byste měli vědět předtím, než odletíte třeba na dovolenou. Nezapomínáme i na naše ukrajinské spolužáky, pro něž máme přichystaný článek v ukrajinštině. Přeji Vám příjemné čtení. 

Domča H., 7.A

 

Odkaz na aktuální vydání časopisu: ZDE

Odkaz na archiv časopisu: ZDE

- - - - - -

Děkujeme celému týmu školního časopisu za spolupráci při tvorbě nového čísla!

paní učitelky Burdová a Húsková