Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - dopravní omezení před školou

Školáci staví železnici (Plachá)

20.11.2012 třída 2.B přijala pozvánku na výstavu Školáci staví model železnice v Severočeském muzeu v Liberci, Děti viděly funkční model železničního kolejiště, který byl vybudován z projektu několika školních týmů, především z Německa a také z Varnsdorfu. Kolejiště má délku přes 20 metrů. Nadšení z jezdících vláčků motivovala žáky k výrobě vlastních papírových modelů mašinek a vagónů a současně rozvíjelo jejich technickou zručnost.