Školáci staví železnici (Plachá)

20.11.2012 třída 2.B přijala pozvánku na výstavu Školáci staví model železnice v Severočeském muzeu v Liberci, Děti viděly funkční model železničního kolejiště, který byl vybudován z projektu několika školních týmů, především z Německa a také z Varnsdorfu. Kolejiště má délku přes 20 metrů. Nadšení z jezdících vláčků motivovala žáky k výrobě vlastních papírových modelů mašinek a vagónů a současně rozvíjelo jejich technickou zručnost.

Ochranné prostředky dýchacích cest

Ministerstvo zdravotnictví vydalo dne 22. února 2021 mimořádné opatření, dle něhož s účinností od 25. února 2021 od 00:00 do odvolání platí:

více po otevření

Výuka od 22.2.2021

v příštím týdnu (od 22.2.2021.) bude probíhat výuka ve stejném režimu jako v současnosti.