Důležitá sdělení - Informace k ZÁPISU do 1. ročníku 18.4.2024

Škola v přírodě (Vančišinová)

Tak jako každý rok, i letos jsme vyrazili do školy v přírodě. Od 18.května do 22.května pobývali žáci 1.B a 2.A na chatě Slovan v Jiřetíně pod Jedlovou.Pobyt dětí byl plný zážitků.Svou odvahu vyzkoušely v adrenalin parku na obří houpačce a horolezecké stěně.Zahrály si stopovanou na hrad Tolštejn,navštívily štolu,kde se těžilo stříbro a na celodenním výletu zdolaly výstup na rozhlednu Jedlová.Zkrátka o spoustu veselých zážitků nebyla nouze.Ať to byl karneval,soutěž Zlatý slavík nebo hry na louce.Domů se všichni vrátili plni dojmů.Všem se v Jiřetíně líbilo,počasí nám docela přálo a tak jsme si školu v přírodě moc užili.