Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - MIMOŘÁDNÁ OPATŘENÍ - DISTANĆNÍ VZDĚLÁVÁNÍ, INFORMACE K 1.3.2021

Škola v přírodě v Krásné ( Plachá)

Žáci 1.B jako první vyrazili na svou první letní školu v přírodě. Starostliví rodiče jim zabalili kufry, které dopravili  do penzionu, připravili dárky za celotýdenní  hru, zorganizovali dětem  závod v orientačním běhu. Paní učitelka Míla objednala program ve výletním areálu Pěnčín, ve kterém děti viděly práci se sklem, ochutnaly kozí sýry, pracovaly v korálkové dílně a výletním vláčkem dojely na Černou Studnici. Paní vychovatelka Míša připravila týdenní hru zaměřenou na poznání  kraje jizerskohorského léčitele Kittela. Děti navštívily jeho muzeum i kostel, vyslechly si pověsti. V kotlíku vařily léčivé lektvary, stavěly lesní domečky, vyráběly vlastní deníčky. Přidáme-li k tomu ještě učení, úklid na pokojích, pobyt na hřišti, nebyl na zlobení čas. Počasí bylo nádherné a škola v přírodě byla opravdu krásná. Poděkování  patří  všem, protože domů jsme se vrátili všichni zdraví a spokojení.

 

Třídy

Žákovská knížka

Školní družina
Školní družina

Školka
Školka

Jídelna
Jídelna

Aktuality ze školy
Aktuality ze školy

Informace k provozu mateřské školy určené k výkonu péče o děti rodičů vybraných profesí

Vážení rodiče,
naše MATEŘSKÁ ŠKOLA byla určena jako škola pro děti pracovníků vybraných
profesí  IZS od pondělí  1.3.2021. Uvnitř více informací.

Základní školou pro děti pracovníků IZS zůstává ZŠ 5. května, Liberec:
https://www.zs5kveten.cz/

Ochranné prostředky dýchacích cest

Vážení rodiče,
 
Ministerstvo zdravotnictví vydalo dne 22. února 2021 mimořádné opatření, dle něhož s účinností od 25. února 2021 od 00:00 do odvolání platí:

více po otevření

Výuka od 22.2.2021

Vážení rodiče,

v příštím týdnu (od 22.2.2021.) bude probíhat výuka ve stejném režimu jako v současnosti.