Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - dopravní omezení před školou

Škola v přírodě třídy 1.A a 3.A (Vančišinová)

13. května 2012 vyrazili žáci 1.A a 3.A s třídními učitelkami I. Vančišinovou a I. Mrákotovou na školu v přírodě do Turnovské chaty v Příchovicích. Pro mnoho prvňáčků to bylo první odloučení od maminky, odjížděli s obavami, ale ostřílení třeťáci se již nemohli dočkat. V Příchovicích nás již  očekávali manželé Houškovi, kteří se o nás po celou dobu obětavě a výborně starali. Každý den děti po školních povinnostech plnily v  družstvech Širokých, Dlouhých a Bystrozrakých různé úkoly, které si pro ně připravila pí vychovatelka Susková, sportovaly, dováděly u chaty, chodily na procházky. Ze soutěží si odnášely sladké odměny. Tradičně se vydařila i soutěž o nejvtipnější noční úbor. Jen počasí nám nepřálo. Ale ani vítr a chladno nás neodradily od výletu do Kořenova a na rozhlednu Štěpánku. Týden utekl jako voda a my jsme se vrátili domů. Unavení, ale plní dojmů a zážitků. Těšíme se zase za rok na příští školu v přírodě.