Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - MIMOŘÁDNÁ OPATŘENÍ - DISTANĆNÍ VZDĚLÁVÁNÍ, INFORMACE K 1.3.2021

Škola v přírodě třídy 1.A a 3.A (Vančišinová)

13. května 2012 vyrazili žáci 1.A a 3.A s třídními učitelkami I. Vančišinovou a I. Mrákotovou na školu v přírodě do Turnovské chaty v Příchovicích. Pro mnoho prvňáčků to bylo první odloučení od maminky, odjížděli s obavami, ale ostřílení třeťáci se již nemohli dočkat. V Příchovicích nás již  očekávali manželé Houškovi, kteří se o nás po celou dobu obětavě a výborně starali. Každý den děti po školních povinnostech plnily v  družstvech Širokých, Dlouhých a Bystrozrakých různé úkoly, které si pro ně připravila pí vychovatelka Susková, sportovaly, dováděly u chaty, chodily na procházky. Ze soutěží si odnášely sladké odměny. Tradičně se vydařila i soutěž o nejvtipnější noční úbor. Jen počasí nám nepřálo. Ale ani vítr a chladno nás neodradily od výletu do Kořenova a na rozhlednu Štěpánku. Týden utekl jako voda a my jsme se vrátili domů. Unavení, ale plní dojmů a zážitků. Těšíme se zase za rok na příští školu v přírodě.

Třídy

Žákovská knížka

Školní družina
Školní družina

Školka
Školka

Jídelna
Jídelna

Aktuality ze školy
Aktuality ze školy

Úřední hodiny kanceláře školy

Vážení rodiče,

hospodářka školy bude od 1.3.2021 v kanceláři:  pondělí - čtvrtek 9:00 - 11:00 hod.
(vyzvedávání učebnic, pracovních sešitů, natištěných úkolů aj.)

V případě potřeby volejte 724 577 362 a domluvte jiný čas.

Informace o provozu pro pracovníky IZS

Vážení rodiče,
naše MATEŘSKÁ ŠKOLA byla ZRUŠENA jako škola pro děti pracovníků vybraných
profesí  IZS od 2.3.2021. Pro tyto je určena MŠ Motýlek https://msmotylek.eu/


Základní školou pro děti pracovníků IZS zůstává ZŠ 5. května, Liberec:
https://www.zs5kveten.cz/

Ochranné prostředky dýchacích cest

Vážení rodiče,
 
Ministerstvo zdravotnictví vydalo dne 22. února 2021 mimořádné opatření, dle něhož s účinností od 25. února 2021 od 00:00 do odvolání platí:

více po otevření