Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - dopravní omezení před školou

Škola v přírodě třídy 1.A a 3.A (Jankovská)

Ve dnech 12. – 17.6.2011 byla 1.A a 3.A na škole v přírodě. Děti strávily krásný týden na chalupě v Jiřetíně pod Jedlovou.  Po celý pobyt je provázely pohádkové postavy – zlý kouzelník Rádlo, princezna Elenka a Lenka, vodník, duch, kašpárek a ježibaba. Děti měly za úkol oslabit zlého kouzelníka Rádla a zachránit tak nejen princeznu Lenku, ale i celou pohádkovou říši. A protože děti splnily mnoho úkolů, opravdu se jim to podařilo a celá pohádková říše tak může existovat i dál…. Kromě velké hry měly děti k dispozici velké krásné hřiště, na kterém proběhl velký fotbalový turnaj o medaile, vybíjená a olympiáda. V okolí Jiřetína je mnoho krásných turistických cílů, z nichž jsme navštívili podzemní štolu, rozhlednu Jedlovou, zříceninu Tolštejn a městečko Jiřetín pod Jedlovou. Týden všem rychle utekl a my se opět těšíme na další krásný školní pobyt v přírodě.