Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - MIMOŘÁDNÁ OPATŘENÍ - DISTANĆNÍ VZDĚLÁVÁNÍ, INFORMACE K 1.3.2021

Škola v přírodě třídy 1.A a 3.A (Jankovská)

Ve dnech 12. – 17.6.2011 byla 1.A a 3.A na škole v přírodě. Děti strávily krásný týden na chalupě v Jiřetíně pod Jedlovou.  Po celý pobyt je provázely pohádkové postavy – zlý kouzelník Rádlo, princezna Elenka a Lenka, vodník, duch, kašpárek a ježibaba. Děti měly za úkol oslabit zlého kouzelníka Rádla a zachránit tak nejen princeznu Lenku, ale i celou pohádkovou říši. A protože děti splnily mnoho úkolů, opravdu se jim to podařilo a celá pohádková říše tak může existovat i dál…. Kromě velké hry měly děti k dispozici velké krásné hřiště, na kterém proběhl velký fotbalový turnaj o medaile, vybíjená a olympiáda. V okolí Jiřetína je mnoho krásných turistických cílů, z nichž jsme navštívili podzemní štolu, rozhlednu Jedlovou, zříceninu Tolštejn a městečko Jiřetín pod Jedlovou. Týden všem rychle utekl a my se opět těšíme na další krásný školní pobyt v přírodě.

Třídy

Žákovská knížka

Školní družina
Školní družina

Školka
Školka

Jídelna
Jídelna

Aktuality ze školy
Aktuality ze školy

Úřední hodiny kanceláře školy

Vážení rodiče,

hospodářka školy bude od 1.3.2021 v kanceláři:  pondělí - čtvrtek 9:00 - 11:00 hod.
(vyzvedávání učebnic, pracovních sešitů, natištěných úkolů aj.)

V případě potřeby volejte 724 577 362 a domluvte jiný čas.

Informace o provozu pro pracovníky IZS

Vážení rodiče,
naše MATEŘSKÁ ŠKOLA byla ZRUŠENA jako škola pro děti pracovníků vybraných
profesí  IZS od 2.3.2021. Pro tyto je určena MŠ Motýlek https://msmotylek.eu/


Základní školou pro děti pracovníků IZS zůstává ZŠ 5. května, Liberec:
https://www.zs5kveten.cz/

Ochranné prostředky dýchacích cest

Vážení rodiče,
 
Ministerstvo zdravotnictví vydalo dne 22. února 2021 mimořádné opatření, dle něhož s účinností od 25. února 2021 od 00:00 do odvolání platí:

více po otevření