Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - Informace k ZÁPISU do 1. ročníku 18.4.2024

Škola v přírodě na chatě Luž (Uhrová)

Od pondělí 2.6. do pátku 6.6.2014 byly třídy 2.A a 3.A na škole v přírodě v Lužických horách. Pro své ubytování jsme si vybrali chatu Luž.
Protože počasí akci přálo, vydali jsme se na několik výletů. Za necelých pět dní jsme viděli: nejvyšší horu Lužických hor Luž, Sirný pramen, rašeliniště Brazilka, pohraniční vojenské bunkry, Motýlí dům v Jonsdorfu, Krkavčí kameny a přehradu Naději. Po celou dobu pobytu děti usilovaly jako korzáři a piráti o nalezení zakopaného pokladu.
Pobyt se velmi vydařil, těšíme se na další v příštím školním roce.

Foto: http://sdbarvirska.rajce.idnes.cz/