Důležitá sdělení - Informace k ZÁPISU do 1. ročníku 18.4.2024

Škola v přírodě Jiřetín pod Jedlovou (Mrákotová)

Ve dnech 15.-20.5.2011 pobývaly třídy 2.A a 4.A na škole v přírodě v Jiřetíně pod Jedlovou. O výuku se postaraly třídní učitelky Iva Mrákotová a Ivana Vančišinová. Odpolední zábavu zajišťovala paní vychovatelka Marie Susková a Jana Pelinková.
Letošní škola v přírodě se nesla v duchu : „Šlápoty z Ještědu až na Jedlovou“. A tak jsme také šlapali. V úterý jsme navštívili štolu, kde se dříve těžilo stříbro a měď. Ve středu jsme vyrazili na vrchol Jedlové, pak jsme ještě vyšlapali 120 schodů a rozhlédli se po okolí z rozhledny. O chvíli později jsme obdivovali zříceninu hradu Tolštejn. Ve čtvrtek jsme prošli Křížovou cestu.  Po večerech jsme soutěžili „ O nejvtipnější noční úbor“, „O zlatého slavíka“, „ O moudrou sovu“. Bylo toho opravdu hodně a všechny nás to bavilo. A tak jsme v pátek neradi zabalili a vypravili se domů zpět ke školním povinnostem.