Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - MIMOŘÁDNÁ OPATŘENÍ - DISTANĆNÍ VZDĚLÁVÁNÍ, INFORMACE K NÁSTUPU 12.4.2021

Škola v přírodě Jiřetín pod Jedlovou (Mrákotová)

Ve dnech 15.-20.5.2011 pobývaly třídy 2.A a 4.A na škole v přírodě v Jiřetíně pod Jedlovou. O výuku se postaraly třídní učitelky Iva Mrákotová a Ivana Vančišinová. Odpolední zábavu zajišťovala paní vychovatelka Marie Susková a Jana Pelinková.
Letošní škola v přírodě se nesla v duchu : „Šlápoty z Ještědu až na Jedlovou“. A tak jsme také šlapali. V úterý jsme navštívili štolu, kde se dříve těžilo stříbro a měď. Ve středu jsme vyrazili na vrchol Jedlové, pak jsme ještě vyšlapali 120 schodů a rozhlédli se po okolí z rozhledny. O chvíli později jsme obdivovali zříceninu hradu Tolštejn. Ve čtvrtek jsme prošli Křížovou cestu.  Po večerech jsme soutěžili „ O nejvtipnější noční úbor“, „O zlatého slavíka“, „ O moudrou sovu“. Bylo toho opravdu hodně a všechny nás to bavilo. A tak jsme v pátek neradi zabalili a vypravili se domů zpět ke školním povinnostem.

 

Třídy

Žákovská knížka

Školní družina
Školní družina

Školka
Školka

Jídelna
Jídelna

Aktuality ze školy
Aktuality ze školy

Návrat do školy

V pondělí 12. dubna 2021 se podařilo vrátit alespoň část žáků do školy. První testování proběhlo na výbornou. 

Zápis do 1. ročníku 2021

Vážení rodiče budoucích prvňáčků,

termín zápisu do 1. ročníku je stanoven na čtvrtek 22. dubna 2021.

Jarní číslo školního časopisu (Burdová)

Ačkoli se stále učíme z domova, redaktoři školního časopisu se nenechali touto překážkou zastavit.