Škola v přírodě 5.B (Plachá)

Třída 5.B strávila v týdnu od 16.- 20.5.2011 pětidenní sportovní pobyt na Malé Skále. Program byl nezvykle náročný: sportovní hry, plavání v bazénu i v Jizeře, namáhavé výlety  na nejkrásnější  místa v okolí. Mezi nejnáročnější aktivity patřilo slaňování pod dozorem horolezců, lukostřelba s odborným  výkladem a jízda na raftech pod vedením mistra Evropy na divoké vodě. Naši žáci nám nedělali ostudu. Paní učitelka Míla s paní vychovatelkou Míšou Novotnou byly na své svěřence pyšné, zvláště když  slyšely pochvaly nejen za sportovní výkony, ale i za jejich  chování.