Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - MIMOŘÁDNÁ OPATŘENÍ - DISTANĆNÍ VZDĚLÁVÁNÍ, INFORMACE K 1.3.2021

Škola v přírodě 5.B (Plachá)

Třída 5.B strávila v týdnu od 16.- 20.5.2011 pětidenní sportovní pobyt na Malé Skále. Program byl nezvykle náročný: sportovní hry, plavání v bazénu i v Jizeře, namáhavé výlety  na nejkrásnější  místa v okolí. Mezi nejnáročnější aktivity patřilo slaňování pod dozorem horolezců, lukostřelba s odborným  výkladem a jízda na raftech pod vedením mistra Evropy na divoké vodě. Naši žáci nám nedělali ostudu. Paní učitelka Míla s paní vychovatelkou Míšou Novotnou byly na své svěřence pyšné, zvláště když  slyšely pochvaly nejen za sportovní výkony, ale i za jejich  chování.

 

Třídy

Žákovská knížka

Školní družina
Školní družina

Školka
Školka

Jídelna
Jídelna

Aktuality ze školy
Aktuality ze školy

Úřední hodiny kanceláře školy

Vážení rodiče,

hospodářka školy bude od 1.3.2021 v kanceláři:  pondělí - čtvrtek 9:00 - 11:00 hod.
(vyzvedávání učebnic, pracovních sešitů, natištěných úkolů aj.)

V případě potřeby volejte 724 577 362 a domluvte jiný čas.

Informace o provozu pro pracovníky IZS

Vážení rodiče,
naše MATEŘSKÁ ŠKOLA byla ZRUŠENA jako škola pro děti pracovníků vybraných
profesí  IZS od 2.3.2021. Pro tyto je určena MŠ Motýlek https://msmotylek.eu/


Základní školou pro děti pracovníků IZS zůstává ZŠ 5. května, Liberec:
https://www.zs5kveten.cz/

Ochranné prostředky dýchacích cest

Vážení rodiče,
 
Ministerstvo zdravotnictví vydalo dne 22. února 2021 mimořádné opatření, dle něhož s účinností od 25. února 2021 od 00:00 do odvolání platí:

více po otevření