Škola v přírodě 5.A (Šímová)

Druhý červnový týden strávili páťáci na škole v přírodě v Raspenavě. Celý týden „putovali po Evropě“ a sbírali body do soutěže. Rovněž poznávali krásy okolí. Pěkný byl výlet do Hejnic, kde si prohlídli barokní kostel, i do lázní Libverda, kde se prošli po kolonádě a někteří ochutnali léčivý pramen. Měli možnost vidět práci archeologů a několik odkrytých starých hrobů. Závěr pobytu korunovala diskotéka. Na zdárném a příjemném průběhu se podílelo i počasí, takže byli všichni spokojení.