Důležitá sdělení

Škola v přírodě 2.B,3.A,4.A,5.A - 2010 (Vodáková)

ŠKOLA V PŘÍRODĚ
Ve dnech 14. – 18. června 2010 třídy 2.B, 3.A, 4.A, 5.A prožily krásný týden ve škole v přírodě.
Pobývali jsme v Novém Městě pod Smrkem v Juniorcampu. Během týdne jsme podnikli fyzicky náročný výstup na nejvyšší vrchol Jizerských hor Smrk. Navštívili jsme přírodní skanzen, kde jsme si mohli vyzkoušet jak mlít mouku, prohlédnout si různé staré nástroje a nebo si pohladit zvířata na farmě.
Kromě učení jsme hráli různé hry, vyřádili se při sportování a statečně zvládli stezku odvahy. Škola v přírodě se nám moc líbila.

Odložení činnosti kroužků

vzhledem k nouzovému stavu a opatření vlády ČR se zahájení činnosti kroužků odkládá na neurčito.
Sledujte nadále webové stránky školy.

Úprava webových stránek školy

v současné době dochází k modernizaci našich webových stránek. Informace se na stránkách průběžně upravují a doplňují.

Děkujeme za pochopení a trpělivost

Sběrová akce

V pátek 25.9.2020 proběhla sběrová akce. Podle předběžných odhadů bylo nasbíráno přes 5 tun starého papíru. Na konečný výsledek si musíme počkat po převážení v Kovošrotu. Všem, kteří přispěli děkujeme.