Škola v přírodě 2.B,3.A,4.A,5.A - 2010 (Vodáková)

ŠKOLA V PŘÍRODĚ
Ve dnech 14. – 18. června 2010 třídy 2.B, 3.A, 4.A, 5.A prožily krásný týden ve škole v přírodě.
Pobývali jsme v Novém Městě pod Smrkem v Juniorcampu. Během týdne jsme podnikli fyzicky náročný výstup na nejvyšší vrchol Jizerských hor Smrk. Navštívili jsme přírodní skanzen, kde jsme si mohli vyzkoušet jak mlít mouku, prohlédnout si různé staré nástroje a nebo si pohladit zvířata na farmě.
Kromě učení jsme hráli různé hry, vyřádili se při sportování a statečně zvládli stezku odvahy. Škola v přírodě se nám moc líbila.

Školní družina - pololetní a jarní prázdniny

29.1.2021 – pololetní prázdniny
školní družina v provozu pouze při přihlášení dostatečného počtu zájemců

1..2. - 5.2. - jarní prázdniny
školní družina v provozu nebude

Výuka od 25.1. do 28.1.2021

v příštím týdnu (25.-28.1.) bude probíhat výuka ve stejném režimu jako v současnosti.
V pátek 29.1. jsou pololetní prázdniny.
Žáci obdrží výpis z vysvědčení po návratu do školy. Známky za 1. pololetí naleznete
od 28.1.2021 v elektronické žákovské knížce.