Důležitá sdělení - MIMOŘÁDNÁ OPATŘENÍ - DISTANĆNÍ VZDĚLÁVÁNÍ, INFORMACE K NÁSTUPU 12.4.2021

Škola v přírodě 2.B,3.A,4.A,5.A - 2010 (Vodáková)

ŠKOLA V PŘÍRODĚ
Ve dnech 14. – 18. června 2010 třídy 2.B, 3.A, 4.A, 5.A prožily krásný týden ve škole v přírodě.
Pobývali jsme v Novém Městě pod Smrkem v Juniorcampu. Během týdne jsme podnikli fyzicky náročný výstup na nejvyšší vrchol Jizerských hor Smrk. Navštívili jsme přírodní skanzen, kde jsme si mohli vyzkoušet jak mlít mouku, prohlédnout si různé staré nástroje a nebo si pohladit zvířata na farmě.
Kromě učení jsme hráli různé hry, vyřádili se při sportování a statečně zvládli stezku odvahy. Škola v přírodě se nám moc líbila.

Návrat do školy

V pondělí 12. dubna 2021 se podařilo vrátit alespoň část žáků do školy. První testování proběhlo na výbornou.

Zápis do 1. ročníku 2021

Vážení rodiče budoucích prvňáčků,

termín zápisu do 1. ročníku je stanoven na čtvrtek 22. dubna 2021.

Jarní číslo školního časopisu (Burdová)

Ačkoli se stále učíme z domova, redaktoři školního časopisu se nenechali touto překážkou zastavit.