Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - MIMOŘÁDNÁ OPATŘENÍ - DISTANĆNÍ VZDĚLÁVÁNÍ, INFORMACE K NÁSTUPU 4.1.2021

Škola v přírodě 2009 - 1.A, 3.A, 5.A

ŠKOLA V PŘÍRODĚ       
Ve dnech 24.5.-29.5.2009 pobývali žáci 1.A,3.A a 5.A se svými třídními učitelkami,p.učitelkou Pardekovou a pí vychovatelkou Suskovou na škole v přírodě.Tentokrát jsme si vybrali chatu Zvonici v Kořenově. Krásné okolí chaty přímo vybízelo k vycházkám, hrám a výletům. Ten na rozhlednu Štěpánku se nám i díky pěknému počasí opravdu vydařil. Při hrách a zábavách /např. stezka odvahy, Pěnice ze Zvonice, soutěž o nejlepší noční úbor, soutěže ve sportovních disciplínách, zpívání při kytaře/  čas rychle uplynul a domů jsme se vraceli se spoustou krásných zážitků.

Třídy

Žákovská knížka

Školní družina
Školní družina

Školka
Školka

Jídelna
Jídelna

Aktuality ze školy
Aktuality ze školy

Ranní ŠD od 11.1. opět v provozu

Od 11.1. ranní družina ve 3.patře hlavní budovy - ŠD.
Čas  příchodu 6:30-7:15 hodin.
Zvonek herna B.
 
Prosíme nahlásit jméno dítěte, to odchází samo do šatny (zde je zajištěn dohled) a pak následně do heren 3.patra, rodiče do budovy nevstupují.
 
 

Škola pro děti zaměstnanců IZS

Vážení rodiče,

od 4.1.2021 bude školou určenou pro děti zaměstnanců vybraných profesí Základní škola, Liberec, ul.5. května.

PF 2021

Přejeme Vám klidné prožití vánočních svátků a mnoho úspěchů v novém roce.