Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - MIMOŘÁDNÁ OPATŘENÍ - COVID-19: ORGANIZACE VÝUKY - DISTANĆNÍ VZDĚLÁVÁNÍ 12.-23.10.2020

Škola v přírodě 2009 - 1.A, 3.A, 5.A

ŠKOLA V PŘÍRODĚ       
Ve dnech 24.5.-29.5.2009 pobývali žáci 1.A,3.A a 5.A se svými třídními učitelkami,p.učitelkou Pardekovou a pí vychovatelkou Suskovou na škole v přírodě.Tentokrát jsme si vybrali chatu Zvonici v Kořenově. Krásné okolí chaty přímo vybízelo k vycházkám, hrám a výletům. Ten na rozhlednu Štěpánku se nám i díky pěknému počasí opravdu vydařil. Při hrách a zábavách /např. stezka odvahy, Pěnice ze Zvonice, soutěž o nejlepší noční úbor, soutěže ve sportovních disciplínách, zpívání při kytaře/  čas rychle uplynul a domů jsme se vraceli se spoustou krásných zážitků.

Třídy

Žákovská knížka

Školní družina
Školní družina

Školka
Školka

Jídelna
Jídelna

Aktuality ze školy
Aktuality ze školy

Informace k provozu školy určené k výkonu péče o děti rodičů vybraných profesí

Vláda nařídila v souladu s krizovým zákonem hejtmanům, aby v místech potřeby určili školu nebo školské zařízení veřejných zřizovatelů k výkonu péče o děti ve skupinách nejvýše 30 dětí ve věku od 6 do 13 let zákonných zástupců, kteří jsou zaměstnanci/příslušníci...

VOLBY DO ŠKOLSKÉ RADY

Na podzim proběhnou doplňovací volby do Školské rady – kandidát za zákonné zástupce.

Drumbeny (Šímová)

Ve čtvrtek 8. října 2020 proběhl na naší škole pro žáky 1.stupně zážitkový program (nejen) s drumbeny, kterým provázel muzikant a lektor Zdeněk Roller.