Důležitá sdělení - MIMOŘÁDNÁ OPATŘENÍ - (DISTANĆNÍ VZDĚLÁVÁNÍ), INFORMACE

Škola v přírodě 2009 - 1.A, 3.A, 5.A

ŠKOLA V PŘÍRODĚ
Ve dnech 24.5.-29.5.2009 pobývali žáci 1.A,3.A a 5.A se svými třídními učitelkami,p.učitelkou Pardekovou a pí vychovatelkou Suskovou na škole v přírodě.Tentokrát jsme si vybrali chatu Zvonici v Kořenově. Krásné okolí chaty přímo vybízelo k vycházkám, hrám a výletům. Ten na rozhlednu Štěpánku se nám i díky pěknému počasí opravdu vydařil. Při hrách a zábavách /např. stezka odvahy, Pěnice ze Zvonice, soutěž o nejlepší noční úbor, soutěže ve sportovních disciplínách, zpívání při kytaře/  čas rychle uplynul a domů jsme se vraceli se spoustou krásných zážitků.

Sběr papíru

ve čtvrtek 24.6. proběhne v 7:15 sběr papíru. Prosíme o zvážení sběru doma a nahlášení váhy třídní učitelce.

Letní číslo školního časopisu (Burdová)

Redakce školního časopisu byla i s přicházejícím jarem a létem aktivní a připravila pro vás další vydání Barvířského zpravodaje.

Den dětí 1.6.2021 (Šímová)

Ani v letošním roce jsme nezapomněli zpestřit sváteční den našich dětí soutěžemi.