Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - dopravní omezení před školou

Škola v přírodě 2009 - 1.A, 3.A, 5.A

ŠKOLA V PŘÍRODĚ       
Ve dnech 24.5.-29.5.2009 pobývali žáci 1.A,3.A a 5.A se svými třídními učitelkami,p.učitelkou Pardekovou a pí vychovatelkou Suskovou na škole v přírodě.Tentokrát jsme si vybrali chatu Zvonici v Kořenově. Krásné okolí chaty přímo vybízelo k vycházkám, hrám a výletům. Ten na rozhlednu Štěpánku se nám i díky pěknému počasí opravdu vydařil. Při hrách a zábavách /např. stezka odvahy, Pěnice ze Zvonice, soutěž o nejlepší noční úbor, soutěže ve sportovních disciplínách, zpívání při kytaře/  čas rychle uplynul a domů jsme se vraceli se spoustou krásných zážitků.