Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - MIMOŘÁDNÁ OPATŘENÍ - COVID-19: ORGANIZACE VÝUKY - DISTANĆNÍ VZDĚLÁVÁNÍ 12.-23.10.2020

Škola v přírodě 2008 - Chata Jizera

ŠKOLA V PŘÍRODĚ 08.-13.06.2008
Letos se na školu v přírodě vydaly třídy 2.A, 4.A a 5.A do Josefova Dolu, kde prožily několik příjemných dní v penzionu Jizera a jeho okolí. Byl to tak trochu krok do neznáma, protože tento penzion naše škola dosud nenavštívila, ale ukázalo se, že to byla dobrá volba - pokud nepočítáme nezbytné funění do kopce:-) Je zde dostatek prostoru na venkovní hry a chata je situována uprostřed lesa, přesto však cesta do městečka trvala jen pár minut. Pro děti byl připraven pestrý program. Jak název škola v přírodě napovídá: dopoledne vždy patřilo výuce v netradičním prostředí, odpoledne pak soutěžím, hrám a výletům. Během pobytu děti navštívily některá krásná místa Jizerských hor - vodopády v Jedlovém Dolu, Josefodolskou přehradu nebo rozhlednu Královka. Třída 5.A při celodenním výletu došla přes Protrženou přehradu až na Souš a odtud malebným horským údolím podél řeky do Desné. Při organizaci volného času každý přispěl svou troškou do mlýna, např. paní vychovatelka Maruška měla pro děti připraveny zajímavé soutěže družstev a nejstarší žáci zorganizovali večerní stezku odvahy pro mladší děti. Poslední večer se všichni vyřádili na diskotéce a ráno se již připravovali na odjezd, který proběhl v pořádku i navzdory skutečnosti, že ten den byl pátek třináctého.

Třídy

Žákovská knížka

Školní družina
Školní družina

Školka
Školka

Jídelna
Jídelna

Aktuality ze školy
Aktuality ze školy

Informace k provozu školy určené k výkonu péče o děti rodičů vybraných profesí

Vláda nařídila v souladu s krizovým zákonem hejtmanům, aby v místech potřeby určili školu nebo školské zařízení veřejných zřizovatelů k výkonu péče o děti ve skupinách nejvýše 30 dětí ve věku od 6 do 13 let zákonných zástupců, kteří jsou zaměstnanci/příslušníci...

VOLBY DO ŠKOLSKÉ RADY

Na podzim proběhnou doplňovací volby do Školské rady – kandidát za zákonné zástupce.

Drumbeny (Šímová)

Ve čtvrtek 8. října 2020 proběhl na naší škole pro žáky 1.stupně zážitkový program (nejen) s drumbeny, kterým provázel muzikant a lektor Zdeněk Roller.