Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - MIMOŘÁDNÁ OPATŘENÍ - DISTANĆNÍ VZDĚLÁVÁNÍ, INFORMACE K NÁSTUPU 12.4.2021

Škola v přírodě 2008 - Chata Jizera

ŠKOLA V PŘÍRODĚ 08.-13.06.2008
Letos se na školu v přírodě vydaly třídy 2.A, 4.A a 5.A do Josefova Dolu, kde prožily několik příjemných dní v penzionu Jizera a jeho okolí. Byl to tak trochu krok do neznáma, protože tento penzion naše škola dosud nenavštívila, ale ukázalo se, že to byla dobrá volba - pokud nepočítáme nezbytné funění do kopce:-) Je zde dostatek prostoru na venkovní hry a chata je situována uprostřed lesa, přesto však cesta do městečka trvala jen pár minut. Pro děti byl připraven pestrý program. Jak název škola v přírodě napovídá: dopoledne vždy patřilo výuce v netradičním prostředí, odpoledne pak soutěžím, hrám a výletům. Během pobytu děti navštívily některá krásná místa Jizerských hor - vodopády v Jedlovém Dolu, Josefodolskou přehradu nebo rozhlednu Královka. Třída 5.A při celodenním výletu došla přes Protrženou přehradu až na Souš a odtud malebným horským údolím podél řeky do Desné. Při organizaci volného času každý přispěl svou troškou do mlýna, např. paní vychovatelka Maruška měla pro děti připraveny zajímavé soutěže družstev a nejstarší žáci zorganizovali večerní stezku odvahy pro mladší děti. Poslední večer se všichni vyřádili na diskotéce a ráno se již připravovali na odjezd, který proběhl v pořádku i navzdory skutečnosti, že ten den byl pátek třináctého.

Třídy

Žákovská knížka

Školní družina
Školní družina

Školka
Školka

Jídelna
Jídelna

Aktuality ze školy
Aktuality ze školy

Návrat do školy

V pondělí 12. dubna 2021 se podařilo vrátit alespoň část žáků do školy. První testování proběhlo na výbornou. 

Zápis do 1. ročníku 2021

Vážení rodiče budoucích prvňáčků,

termín zápisu do 1. ročníku je stanoven na čtvrtek 22. dubna 2021.

Jarní číslo školního časopisu (Burdová)

Ačkoli se stále učíme z domova, redaktoři školního časopisu se nenechali touto překážkou zastavit.