Škola v přírodě 2008 - Benecko

ŠKOLA V PŘÍRODĚ - BENECKO
V pondělí 16.6.2008 vyjeli žáci 1.A, 2.B a 3.A na letní školu v přírodě. Překrásný penzion v podhůří Krkonoš přivítal děti deštivým počasím, které ale netrvalo dlouho. Čistý vzduch, bazén s modrou vodou, sportování na hřišti a výlety do okolí byly zárukou úspěšného a radostného pobytu.
Noční stezka odvahy, diskotéka, opékání buřtů, jízda na huculských  koních a zajímavé soutěže obohacovaly pobyt v krásném prostředí. Všechny děti si zaslouží pochvalu za dobré chování a některé i za statečnost, s kterou snášely odloučení od rodičů.

Výuka od 25.1. do 28.1.2021

v příštím týdnu (25.-28.1.) bude probíhat výuka ve stejném režimu jako v současnosti.
V pátek 29.1. jsou pololetní prázdniny.
Žáci obdrží výpis z vysvědčení po návratu do školy. Známky za 1. pololetí naleznete
od 28.1.2021 v elektronické žákovské knížce.

Mikuláš ve škole 2020 (Honcová)

V pátek 4.12. naši školu navštívil Mikuláš v doprovodu čerta a anděla. Letos netradičně v rouškách.