Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - MIMOŘÁDNÁ OPATŘENÍ - COVID-19: ORGANIZACE VÝUKY - DISTANĆNÍ VZDĚLÁVÁNÍ 12.-23.10.2020

Škola v přírodě 2008 - Benecko

ŠKOLA V PŘÍRODĚ - BENECKO
V pondělí 16.6.2008 vyjeli žáci 1.A, 2.B a 3.A na letní školu v přírodě. Překrásný penzion v podhůří Krkonoš přivítal děti deštivým počasím, které ale netrvalo dlouho. Čistý vzduch, bazén s modrou vodou, sportování na hřišti a výlety do okolí byly zárukou úspěšného a radostného pobytu.
Noční stezka odvahy, diskotéka, opékání buřtů, jízda na huculských  koních a zajímavé soutěže obohacovaly pobyt v krásném prostředí. Všechny děti si zaslouží pochvalu za dobré chování a některé i za statečnost, s kterou snášely odloučení od rodičů.

Třídy

Žákovská knížka

Školní družina
Školní družina

Školka
Školka

Jídelna
Jídelna

Aktuality ze školy
Aktuality ze školy

Informace k provozu školy určené k výkonu péče o děti rodičů vybraných profesí

Vláda nařídila v souladu s krizovým zákonem hejtmanům, aby v místech potřeby určili školu nebo školské zařízení veřejných zřizovatelů k výkonu péče o děti ve skupinách nejvýše 30 dětí ve věku od 6 do 13 let zákonných zástupců, kteří jsou zaměstnanci/příslušníci...

VOLBY DO ŠKOLSKÉ RADY

Na podzim proběhnou doplňovací volby do Školské rady – kandidát za zákonné zástupce.

Drumbeny (Šímová)

Ve čtvrtek 8. října 2020 proběhl na naší škole pro žáky 1.stupně zážitkový program (nejen) s drumbeny, kterým provázel muzikant a lektor Zdeněk Roller.