Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - dopravní omezení před školou

Škola v přírodě 2008 - Benecko

ŠKOLA V PŘÍRODĚ - BENECKO
V pondělí 16.6.2008 vyjeli žáci 1.A, 2.B a 3.A na letní školu v přírodě. Překrásný penzion v podhůří Krkonoš přivítal děti deštivým počasím, které ale netrvalo dlouho. Čistý vzduch, bazén s modrou vodou, sportování na hřišti a výlety do okolí byly zárukou úspěšného a radostného pobytu.
Noční stezka odvahy, diskotéka, opékání buřtů, jízda na huculských  koních a zajímavé soutěže obohacovaly pobyt v krásném prostředí. Všechny děti si zaslouží pochvalu za dobré chování a některé i za statečnost, s kterou snášely odloučení od rodičů.