Důležitá sdělení - MIMOŘÁDNÁ OPATŘENÍ - DISTANĆNÍ VZDĚLÁVÁNÍ, INFORMACE K 1.3.2021

Škola v přírodě - 1.B,2.A,4.A

LETNÍ ŠKOLA V PŘÍRODĚ – 1.B,2.A,4.A
Předposlední školní týden jsme se vydali na školu v přírodě do Lučan nad Nisou. Útočiště nám, v krásné krajině Jizerských hor, poskytla chata Agatha. Výborný personál si nás doslova hýčkal. Přestože jsme nebyli daleko od Liberce, díky překrásnému okolí, jsme si mohli užívat nádherné lesy, rozkvetlé louky a  pro mnohé, dosud nepoznaná místa. Celý týden jsem si užívali přírodu a díky krásnému počasí, které nás po celou dobu pobytu provázelo, jsme si nejednou nepřišli jako ve škole, ale spíše jako na prázdninovém táboře. Během prvních dní se nám úspěšně podařilo prozkoumat okolí. Na rozhlednu Bramberk jsme se sice mohli podívat pouze z dálky, ovšem na rozhlednu Slovanka poctivě každý vystoupal několik schodů a odměnou za to byly nádherné rozhledy do okolí. Jeden den jsme se vydali na celodenní výlet. Každá třída však zcela jiným směrem. Prvňáčkové zamířili k pramenu řeky Nisy. Druháci si na sebe vzali těžký úkol a vydali se na rozhlednu Nisanku, Černou Studnici a k pramenu řeky Nisy. Nečekanou zastávkou pro ně byla návštěva lanovkového parku v Nové Vsi nad Nisou, která byla opravdu výborným zpestřením pěšího výletu. Čtvrťáci celodenní výlet pojali také velkolepě a vydali se na rozhlednu Královka a k přehradní nádrži do Josefova Dolu. Předposlední noc nám chtěly děti ukázat svou odvahu a tak čtvrťáci pro nejmladší připravili stezku odvahy. Tento zážitek byl asi pro všechny ten největší, protože vyprávění si zážitků trvalo i do následujících dní. A tak než jsme se zase všichni rozjeli do svých domovů a k rodičům,  paní učitelky Bára a Jaruška připravily na poslední dopoledne pro děti „tajný výlet“. Do poslední chvíle děti vůbec netušily, co pro ně máme nachystáno. Ale jakmile jsme se přiblížili k Janovu nad Nisou a dohledné bobové dráze, bylo vše jasné. Návrat do školy byl veselý – plný zážitků, krásných vzpomínek a hlavně představy, že máme před sebou poslední školní týden a nádherné letní prázdniny!!!

Úřední hodiny kanceláře školy

hospodářka školy bude od 1.3.2021 v kanceláři:  pondělí - čtvrtek 9:00 - 11:00 hod.
(vyzvedávání učebnic, pracovních sešitů, natištěných úkolů aj.)

V případě potřeby volejte 724 577 362 a domluvte jiný čas.

Informace o provozu pro pracovníky IZS

naše MATEŘSKÁ ŠKOLA byla ZRUŠENA jako škola pro děti pracovníků vybraných
profesí  IZS od 2.3.2021. Pro tyto je určena MŠ Motýlek https://msmotylek.eu/

Základní školou pro děti pracovníků IZS zůstává ZŠ 5. května, Liberec:

Ochranné prostředky dýchacích cest

Ministerstvo zdravotnictví vydalo dne 22. února 2021 mimořádné opatření, dle něhož s účinností od 25. února 2021 od 00:00 do odvolání platí:

více po otevření