Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - MIMOŘÁDNÁ OPATŘENÍ - DISTANĆNÍ VZDĚLÁVÁNÍ, INFORMACE K NÁSTUPU 4.1.2021

Škola v přírodě 1.A,2.A - 2010 (Mrákotová)

ŠKOLA V PŘÍRODĚ
Ve dnech 23.-28.5.2010 pobývala třída 1.A a 2.A na škole v přírodě v Lučanech nad Nisou. Ubytováni jsme byli v chatě AGATHA. O zábavu se starala paní vychovatelka Susková a Pelínková. Hned první den byla vyhlášena soutěž - „Putování za perníkovou chaloupkou.“ Deti plnily úkoly a soutěžily, sbíraly body a poslední den za odměnu získaly voňavý perníček. Nebyla to ale jediná soutěž- proběhlo také klání „O nejvtipnější noční úbor“ i „O nejlepší vtip“ . Ve středu děti vyrazily na výlet – navštívily pramen řeky Nisy a novou rozhlednu NISANKU. Ve čtvrtek děti besedovaly s policií. A v pátek si všichni zabalili a hurá domů. Ale za rok vyrazíme do přírody zase !

Třídy

Žákovská knížka

Školní družina
Školní družina

Školka
Školka

Jídelna
Jídelna

Aktuality ze školy
Aktuality ze školy

Výuka od 25.1. do 28.1.2021

Vážení rodiče,

v příštím týdnu (25.-28.1.) bude probíhat výuka ve stejném režimu jako v současnosti.
V pátek 29.1. jsou pololetní prázdniny.
Žáci obdrží výpis z vysvědčení po návratu do školy. Známky za 1. pololetí naleznete 
od 28.1.2021 v elektronické žákovské knížce.
 

Škola pro děti zaměstnanců IZS

Vážení rodiče,

od 4.1.2021 bude školou určenou pro děti zaměstnanců vybraných profesí Základní škola, Liberec, ul.5. května.

Mikuláš ve škole 2020 (Honcová)

V pátek 4.12. naši školu navštívil Mikuláš v doprovodu čerta a anděla. Letos netradičně v rouškách.