Shopping (Plachá)

SHOPPING
19.5. 2010 se žáci 4.B zúčastnili výtvarného programu Shopping. Tento program Oblastní galerie byl součástí výstavy Přírůstky do galerijní sbírky a žáci si ji se zájmem prohlédli. Viděli nejstarší obraz v naší galerii, odhadovali jeho cenu. Zajímali je sochy, plastiky i výtvarná díla současných umělců. V prezentaci Umění nebo business? získali odpovědi na otázky: Kde a jak se koupit obraz  a kolik stojí.? Jak poznat umělecké dílo apod. V tvořivé dílně si děti vytvořily vlastní umělecká díla spojená s tematikou nakupování. Děti se v galerii chovaly kultivovaně a zaslouží pochvalu.

Školní družina - pololetní a jarní prázdniny

29.1.2021 – pololetní prázdniny
školní družina v provozu pouze při přihlášení dostatečného počtu zájemců

1..2. - 5.2. - jarní prázdniny
školní družina v provozu nebude

Výuka od 25.1. do 28.1.2021

v příštím týdnu (25.-28.1.) bude probíhat výuka ve stejném režimu jako v současnosti.
V pátek 29.1. jsou pololetní prázdniny.
Žáci obdrží výpis z vysvědčení po návratu do školy. Známky za 1. pololetí naleznete
od 28.1.2021 v elektronické žákovské knížce.