Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - dopravní omezení před školou

Setkání se spisovatelem (Plachá)

11.4.2014 žáci 2.B získali pozvánku na besedu s autory dětských knih, která se konala v rámci Festivalového dnu dětské knihy v Krajské vědecké knihovně. Pozvaným autorem byl pan Jiří Kahoun. Jak vypadá opravdový spisovatel ? A co nám bude vyprávět ? Děti se seznámily s tvorbou autora ještě před setkáním. To bylo překvapení, když zjistily, že je autorem tolik oblíbených Včelích medvídků a nebo knih, které mají dokonce doma! Doufám, že beseda nezklamala a byla inspirativní nejen pro ty žáky, kteří by se rádi stali spisovateli, ale i pro ty, kteří nevěděli, že úspěch je spojen s pracovitostí.