Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - MIMOŘÁDNÁ OPATŘENÍ - (DISTANĆNÍ VZDĚLÁVÁNÍ), INFORMACE

Setkání se spisovatelem (Plachá)

11.4.2014 žáci 2.B získali pozvánku na besedu s autory dětských knih, která se konala v rámci Festivalového dnu dětské knihy v Krajské vědecké knihovně. Pozvaným autorem byl pan Jiří Kahoun. Jak vypadá opravdový spisovatel ? A co nám bude vyprávět ? Děti se seznámily s tvorbou autora ještě před setkáním. To bylo překvapení, když zjistily, že je autorem tolik oblíbených Včelích medvídků a nebo knih, které mají dokonce doma! Doufám, že beseda nezklamala a byla inspirativní nejen pro ty žáky, kteří by se rádi stali spisovateli, ale i pro ty, kteří nevěděli, že úspěch je spojen s pracovitostí.

Třídy

Žákovská knížka

Školní družina
Školní družina

Školka
Školka

Jídelna
Jídelna

Jídelna
Školní časopis

Aktuality ze školy
Aktuality ze školy

Ochutnávka legorobotiky (Marková)

Žáci druhého stupně, kteří mají zájem o práci v mezinárodním projektu Erasmus+ zaměřeném na legorobotiku a programování, navštívili dne 14.9.2021 dílnu iQFABLAB patřící pod libereckou IQlandii. 

Už tam budem (Pěničková)

Ve středu 8. září se naše dvě devítky – 9.B a 9.C – zúčastnily v liberecké iQLandii natáčení.

Nadcházející důležité akce

Sběr papíru - pátek 24. září 2021    7:15 hod. 

Ředitelské volno - pondělí 27. září 2021, školní družina uzavřena