Důležitá sdělení - MIMOŘÁDNÁ OPATŘENÍ - (DISTANĆNÍ VZDĚLÁVÁNÍ), INFORMACE

Setkání s bývalými zaměstnanci školy

SETKÁNÍ S BÝVALÝMI ZAMĚSTNAMCI ŠKOLY
U příležitosti oslav 50. výročí založení školy jsme se ve středu 13.05.2009 setkali se zaměstnanci, kteří zde v průběhu těchto let pracovali. Připravena pro ně byla prohlídka školy a kronik, výběr z historických fotografií a nahrávka ze současného života školy. Bylo to velmi příjemné setkání a povídání nebralo konce.

Školní časopis

Ochutnávka legorobotiky (Marková)

Žáci druhého stupně, kteří mají zájem o práci v mezinárodním projektu Erasmus+ zaměřeném na legorobotiku a programování, navštívili dne 14.9.2021 dílnu iQFABLAB patřící pod libereckou IQlandii.

Už tam budem (Pěničková)

Ve středu 8. září se naše dvě devítky – 9.B a 9.C – zúčastnily v liberecké iQLandii natáčení.

Nadcházející důležité akce

Sběr papíru - pátek 24. září 2021    7:15 hod.

Ředitelské volno - pondělí 27. září 2021, školní družina uzavřena