Důležitá sdělení - MIMOŘÁDNÁ OPATŘENÍ - DISTANĆNÍ VZDĚLÁVÁNÍ, INFORMACE K NÁSTUPU 12.4.2021

Setkání s bývalými zaměstnanci školy

SETKÁNÍ S BÝVALÝMI ZAMĚSTNAMCI ŠKOLY
U příležitosti oslav 50. výročí založení školy jsme se ve středu 13.05.2009 setkali se zaměstnanci, kteří zde v průběhu těchto let pracovali. Připravena pro ně byla prohlídka školy a kronik, výběr z historických fotografií a nahrávka ze současného života školy. Bylo to velmi příjemné setkání a povídání nebralo konce.

Návrat do školy

V pondělí 12. dubna 2021 se podařilo vrátit alespoň část žáků do školy. První testování proběhlo na výbornou.

Zápis do 1. ročníku 2021

Vážení rodiče budoucích prvňáčků,

termín zápisu do 1. ročníku je stanoven na čtvrtek 22. dubna 2021.

Jarní číslo školního časopisu (Burdová)

Ačkoli se stále učíme z domova, redaktoři školního časopisu se nenechali touto překážkou zastavit.