Semifinálová skupina-florbal ml. žáci

SEMIFINÁLOVÁ SKUPINA - FLORBAL MLADŠÍ ŽÁCI
Naši mladší žáci se probojovali do okresního finále florbalové postupové soutěže, když v semifinálové skupině obsadili 2. místo. K postupu nám stačila výhra nad Frýdlantem (8:0), prohra se ZŠ Husova (2:6) a remíza s domácí ZŠ Ještědská (2:0). Za předvedenou hru a výkon děkujeme!!!
SESTAVA: BENC, BEDNÁŘ, ČERNOHORSKÝ, CULEK, KOS, KRÁL, PATRMAN, ŠÁMAL, ŽELEZNÝ

Ranní ŠD od 11.1. opět v provozu

Od 11.1. ranní družina ve 3.patře hlavní budovy - ŠD.
Čas  příchodu 6:30-7:15 hodin.
Zvonek herna B.

Prosíme nahlásit jméno dítěte, to odchází samo do šatny (zde je zajištěn dohled) a pak následně do heren 3.patra, rodiče do budovy nevstupují.

PF 2021

Přejeme Vám klidné prožití vánočních svátků a mnoho úspěchů v novém roce.