Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - INFORMACE

Semifinále ve vybíjené (Plačková)

Ve čtvrtek 17.3.2016 se na naší škole konalo semifinále vybíjené 4. a 5.
tříd.
Síly si s námi přišli změřit borci ze ZŠ Dobiášova, ZŠ Ještědská a ZŠ Frýdlant.
Po loňském úspěchu, kdy jsme soupeře s přehledem rozdrtili, jsme se na zápasy vyloženě těšili...
Bohužel, letos nás trochu potkala sportovní smůla. Nedařilo se. Zbytečné ztráty míče, zbytečná vybití hráčů... A v neposlední řadě i touha individuálně vyniknout, místo podřízení se kolektivu pro jediný cíl - výhru.
Naše družstvo:
4.A - Jansa, Bobek, Lopatka, Muzikářová, Hrečin, Vorlíček 5.A - Szajko, Zemene 5.B - Kazda, Kobera, Mrskoš, Šašek Děkujeme za reprezentaci a příští rok určitě finále!!! :-)