Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - MIMOŘÁDNÁ OPATŘENÍ - DISTANĆNÍ VZDĚLÁVÁNÍ, INFORMACE K NÁSTUPU 4.1.2021

Semifinále ve florbalu (Kuželka)

Včera jsme hostili semifinálovou skupinu ve florbalu 6. a 7. ročníku. Přivítali jsme družstva: ZŠ Broumovská, Gymnázium Jeronýmova, ZŠ Osečná a ZŠ U Školy. Turnaj jsme nezačali dobře a těsně jme prohráli se ZŠ U Školy. Potom se náš výkon zlepšil a 2 vítězství a 1 remíza nás zařadila na druhé místo turnaje. To ještě zaručuje postup do okresního finále, které se odehraje zítra v Tipsport aréně. Na pěkném výsledku měli zásluhu tito hráči: Sonntagová, Daněk, Hanuš, Chmátal, Mečíř, Plechatý, Prokopec, Ráček, Zamastil. Blahopřejeme. 

Třídy

Žákovská knížka

Školní družina
Školní družina

Školka
Školka

Jídelna
Jídelna

Aktuality ze školy
Aktuality ze školy

Ochranné prostředky dýchacích cest

Vážení rodiče,
 
Ministerstvo zdravotnictví vydalo dne 22. února 2021 mimořádné opatření, dle něhož s účinností od 25. února 2021 od 00:00 do odvolání platí:

více po otevření

Výuka od 22.2.2021

Vážení rodiče,

v příštím týdnu (od 22.2.2021.) bude probíhat výuka ve stejném režimu jako v současnosti.
 

Škola pro děti zaměstnanců IZS

Vážení rodiče,

od 4.1.2021 bude školou určenou pro děti zaměstnanců vybraných profesí Základní škola, Liberec, ul.5. května.