Semifinále ve florbalu (Kuželka)

Včera jsme hostili semifinálovou skupinu ve florbalu 6. a 7. ročníku. Přivítali jsme družstva: ZŠ Broumovská, Gymnázium Jeronýmova, ZŠ Osečná a ZŠ U Školy. Turnaj jsme nezačali dobře a těsně jme prohráli se ZŠ U Školy. Potom se náš výkon zlepšil a 2 vítězství a 1 remíza nás zařadila na druhé místo turnaje. To ještě zaručuje postup do okresního finále, které se odehraje zítra v Tipsport aréně. Na pěkném výsledku měli zásluhu tito hráči: Sonntagová, Daněk, Hanuš, Chmátal, Mečíř, Plechatý, Prokopec, Ráček, Zamastil. Blahopřejeme.