Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - dopravní omezení před školou

Semifinále ve florbalu (Kuželka)

Včera jsme hostili semifinálovou skupinu ve florbalu 6. a 7. ročníku. Přivítali jsme družstva: ZŠ Broumovská, Gymnázium Jeronýmova, ZŠ Osečná a ZŠ U Školy. Turnaj jsme nezačali dobře a těsně jme prohráli se ZŠ U Školy. Potom se náš výkon zlepšil a 2 vítězství a 1 remíza nás zařadila na druhé místo turnaje. To ještě zaručuje postup do okresního finále, které se odehraje zítra v Tipsport aréně. Na pěkném výsledku měli zásluhu tito hráči: Sonntagová, Daněk, Hanuš, Chmátal, Mečíř, Plechatý, Prokopec, Ráček, Zamastil. Blahopřejeme.