Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - dopravní omezení před školou

Semifinále florbalu starších žáků (Václav)

6.12.2011 jsme sehráli semifinálovou skupinu  o postup do okresního finále ORION FLORBAL CUPU. Ze čtyřčlenné  skupiny postupují dva. Po dvou výhrách (nad GYMNÁZIUM JERONÝMOVA a ZŠ LESNÍ) jsme měli postup jasný a tak nás ani nemrzela prohra se  ZŠ JEŠTĚDSKÁ, která nás do čtvrtečního finále doprovodí.  Držte nám palce…
SESTAVA: ŠUSTR, KOS ŠÁMAL, ŽELEZNÝ, BENC, LEITNER, KRÁL, ADAM, LINEK, PATRMAN, ZEZULKA a KOTEK