Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - INFORMACE

Semifinále florbalu starších žáků (Václav)

Jako vítěz základní skupiny jsme postoupili do okresního semifinále florbalu starších žáků, které se konalo v úterý 29.11.16 v areálu Sportparku Liberec. Naším cílem byl postup do dalšího kola, to se bohužel smolně nepodařilo a postup nám po jednom vítězství, jedné remíze a jedné prohře o skóre utekl. Herně jsme rozhodně nezklamali,  výsledkově ano. 
SESTAVA: LOCHMAN, VIK, BULEJKO, JANOUŠ, KAISER, ŠPINKA, MOC, KŘEŠ, SAMEK, PLECHATÝ, WINKLER