Semifinále florbal mladší žáci (Vávra)

V pátek 22.11.2019 sehrál tým našich mladších žáků semifinálovou skupinu florbalu ZŠ. Probojovali se do ní 4 vítězové základních škol: kromě naší školy to byla ZŠ U školy Liberec, ZŠ Broumovská Liberec a Gymnázium Jeronýmova Liberec.
Postupující do finále: ZŠ U školy a JerGym.
Naše škola skončila na 3. místě.
Všechna naše utkání byla velmi vyrovnaná, rozhodla vždy větší zkušenost s florbalem soupeřů a celková produktivita. Několikrát jsme v závěru ztratili nadějné vedení.
Naše zápasy:
Barvířská – Broumovská 3:3 (branky: Zítko, Sidor, Žitňan)
Barvířská – JerGym          3:4 (branky: Horáček, Pozler, Zítko)
Barvířská – U školy           2:5 (branky: Sidor, Žitňan)
Sestava:
Michal Horáček (brankář) – Matěj Horáček, Žižka, Kovařík, Sidor, Havlíček, Pozler, Olyšar Jan, Douša, Žitňan, Zítko