Důležitá sdělení - MIMOŘÁDNÁ OPATŘENÍ - DISTANĆNÍ VZDĚLÁVÁNÍ, INFORMACE K NÁSTUPU 12.4.2021

Semifinále florbal 25.3.2010

SEMIFINÁLE FLORBAL 4.-5.TŘÍD
Ve čtvrtek 25.3.2010 jsme se zúčastnili semifinále ve florbalu 4.-5. tříd na ZŠ Dobiášova. Odehráli jsme 3 utkání s následujícími výsledky:
ZŠ Barvířská – ZŠ Vesec        3 : 3
ZŠ Barvířská – ZŠ Dobiášova  1 : 6
ZŠ Barvířská – ZŠ Dětřichov    4 : 0

Konečné pořadí:
1. ZŠ Dobiášova ( 9 bodů )
2. ZŠ Vesec ( 4 body, skóre 11 : 12 )
3. ZŠ Barvířská ( 4 body, skóre 8 : 9 )
4. ZŠ Dětřichov ( 0 bodů )

Jak je vidět z tabulky, v konečném pořadí nám na druhé postupové místo scházel jediný gól, který jsme sice dali, ale zároveň se závěrečným písknutím, takže nebyl uznán. Ale takový už je sport a ostudu jsme svým výkonem rozhodně neudělali. Výsledek vybojovalo družstvo v sestavě:
5.A            4.A,B
Šůma          Mečíř
Barac          Plechatý
Arikan         Daněk
Vlček          Stříteský
Kubla
Hefferová

Návrat do školy

V pondělí 12. dubna 2021 se podařilo vrátit alespoň část žáků do školy. První testování proběhlo na výbornou.

Zápis do 1. ročníku 2021

Vážení rodiče budoucích prvňáčků,

termín zápisu do 1. ročníku je stanoven na čtvrtek 22. dubna 2021.

Jarní číslo školního časopisu (Burdová)

Ačkoli se stále učíme z domova, redaktoři školního časopisu se nenechali touto překážkou zastavit.