Semifinále florbal 25.3.2010

SEMIFINÁLE FLORBAL 4.-5.TŘÍD
Ve čtvrtek 25.3.2010 jsme se zúčastnili semifinále ve florbalu 4.-5. tříd na ZŠ Dobiášova. Odehráli jsme 3 utkání s následujícími výsledky:
ZŠ Barvířská – ZŠ Vesec        3 : 3
ZŠ Barvířská – ZŠ Dobiášova  1 : 6
ZŠ Barvířská – ZŠ Dětřichov    4 : 0

Konečné pořadí:
1. ZŠ Dobiášova ( 9 bodů )
2. ZŠ Vesec ( 4 body, skóre 11 : 12 )
3. ZŠ Barvířská ( 4 body, skóre 8 : 9 )
4. ZŠ Dětřichov ( 0 bodů )

Jak je vidět z tabulky, v konečném pořadí nám na druhé postupové místo scházel jediný gól, který jsme sice dali, ale zároveň se závěrečným písknutím, takže nebyl uznán. Ale takový už je sport a ostudu jsme svým výkonem rozhodně neudělali. Výsledek vybojovalo družstvo v sestavě:
5.A            4.A,B
Šůma          Mečíř
Barac          Plechatý
Arikan         Daněk
Vlček          Stříteský
Kubla
Hefferová

Ranní ŠD od 11.1. opět v provozu

Od 11.1. ranní družina ve 3.patře hlavní budovy - ŠD.
Čas  příchodu 6:30-7:15 hodin.
Zvonek herna B.

Prosíme nahlásit jméno dítěte, to odchází samo do šatny (zde je zajištěn dohled) a pak následně do heren 3.patra, rodiče do budovy nevstupují.

PF 2021

Přejeme Vám klidné prožití vánočních svátků a mnoho úspěchů v novém roce.