ŠD - rozloučení s létem (Novotná)

Ráda používám rčení – nic se nemá odkládat kvůli počasí. Předminulý víkend sliboval krásné následující dny. Ale jak to v Liberci už bývá, úterní a středeční zahalený Ještěd do husté mlhy toto rčení vyvracel. Přece nebudeme opékat buřty v takové zimě!!!! Ovšem  modrá obloha a sluníčko, které ozářilo naši školní zahradu, v nás vyvolalo nepředstavitelnou radost.
Tak jsme se tu tedy ve středu, 13. října 2010 odpoledne s dětmi a jejich rodiči, všichni pěkně sešli. Do sportovního zápolení se přihlásilo 17 rodinných týmů. Ohýnek hezky praskal, názvy týmů byly zapsány a mohlo se začít. Kdo neopékal, ten soutěžil, kdo nesoutěžil – povídal si.
A jak to dopadlo? U někoho slzičky a nejen z kouře od ohně, u někoho velká radost, u někoho předsevzetí, že za rok to bude lepší.
 Ale mysleme na to, že hlavním cílem bylo společně prožité odpoledne. Jsme rády, když vy přijmete naše pozvání a můžeme se společně zasmát i si v klidu popovídat. Snad nám odpustíte nějaké ty menší chybičky. Rády uvítáme Vaše nápady a možnosti nám pomoci. Máme mezi s sebou moc šikovných rodičů !!!
 Tím bych se ještě velice ráda vrátila k poděkování mamince Vojty Vávry, paní Vávrové. I díky její nápaditosti a volnému času se uskutečnilo  Nocování se strašidly a vzniklo pěkné DVD. I během našeho sportovního zápolení a opékání obcházela profesionálně s fotoaparátem a vznikly velice pěkné záběry.  Nesmíme ale zapomenout ani na ostatní šikovné maminky- Šléglovou, Vittišovou, Kočí, Šaškovou a další.
Tak tedy výsledky našeho turnaje v petanque.
1. místo obsadil rodinný tým - Špinkovi
2. – 3. místo obsadily dva týmy – Profousovi a tým složený z hráčů M. Pacourek a Adam Šašek
Všem vítězům gratulujeme a ostatním děkujeme za účast.
Přejme si tedy alespoň trochu toho sluníčka do mlhou zahaleného a šedivého Liberce!
Vychovatelky školní družiny -Míši