Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - INFORMACE

ŠD - odměna za pololetní vysvědčení

Každoročně se děti ze školní družiny těší na odměnu za vysvědčení. Je to odměna za jejich půlroční práci a děti, které nemohou jít se svými rodiči po obědě domů tu prožijí takové polosváteční odpoledne. I letos jsme pro ně připravily sportovní soutěže a díky hodným maminkám to bylo i s občerstvením. Na čtyřech stanovištích tu děti soutěžily v kreslení s tužkou v ústech, poznávání písmenek psaných na záda, přebírání kamínků nohou a soutěži ve vědomostních znalostech.  Zanedlouho se překulí další měsíce a budou tu očekávané letní prázdniny. To si za odměnu nadělíme výlet do cukrárny v Růžodole. Do té doby nás ale čeká ještě spousta her a pěkných zážitků.

Vychovatelky školní družiny