Důležitá sdělení - MIMOŘÁDNÁ OPATŘENÍ - (DISTANĆNÍ VZDĚLÁVÁNÍ), INFORMACE

Sběrová akce 22.9.2011 (Švihlová)

V tomto školním roce jsme sběrovou akci naplánovali na čtvrtek 22. září 2011. Ráno nám firma přistavila před školu kontejner a ten se začal postupně plnit:-)
S ukládáním sběru do kontejneru pomáhali žáci třídy 9.A. Děkujeme každému žákovi, který přinesl nějaké to kilo a rodičům, kteří přivezli sběr vozem. Výtěžek za sběr bude příjmem pro SRPŠ a nejlepší sběrači odměněni.

Školní časopis

Ochutnávka legorobotiky (Marková)

Žáci druhého stupně, kteří mají zájem o práci v mezinárodním projektu Erasmus+ zaměřeném na legorobotiku a programování, navštívili dne 14.9.2021 dílnu iQFABLAB patřící pod libereckou IQlandii.

Už tam budem (Pěničková)

Ve středu 8. září se naše dvě devítky – 9.B a 9.C – zúčastnily v liberecké iQLandii natáčení.

Nadcházející důležité akce

Sběr papíru - pátek 24. září 2021    7:15 hod.

Ředitelské volno - pondělí 27. září 2021, školní družina uzavřena