Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - dopravní omezení před školou

Sběr víček opět pokračuje (Novotná)

S radostí jsme předali na konci minulého měsíce všechna nastřádaná víčka, která jste nám nastřádali. Chtěli bychom Vás požádat o další pokračování ve sběru těchto víček. Jen na přání maminky malého Nikýska, uvádíme rozšiřující  informace a poděkování.


Zdravim Vas, mila pani ucitelko,
na zaklade dnesni navstevy meho manzela u Vas a nasledneho tel. hovoru Vam posilam odkaz na Nikyskovy stranky, kde se dozvite veskere informace o nem a o vsem, co se kolem nej deje.
Take Vam posilam odkaz na videa, ktera zaznamenavaji Nikyho pokroky po prvni lecbe a v priloze letacek, ktery lze v pripade, ze pro nas nekdo sbira vicka, vytisknout. Na webu naseho maleho je specialni odkaz Informace z lecby, kde popisujeme den po dni.
Lecba byla velmi uspesna a my bychom moc chteli, aby ji mohl maly jeste nekolikrat zopakovat.

Jsme moc radi, ze nam sbirate a dekujeme Vam i vsem vasim detem !
Chtela bych jen upozornit na to, ze to nemusi byt jen vicka od PET lahvi, ale i od samponu, avivazi, Sunaru, vrsky od kavy apod.
Odkaz na Niyho stranky je zde :
http://pomoc-pro-nikyskovu-lecbu.webnode.cz/

Karolina Rudolfova z Jicina,


Děkujeme Vám všem za podporu.
Kolektiv vychovatelek ŠD