Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - MIMOŘÁDNÁ OPATŘENÍ - DISTANĆNÍ VZDĚLÁVÁNÍ, INFORMACE K NÁSTUPU 12.4.2021

Sběr 6.5.2011 (Urban)

V pátek 6.5.2011 proběhla na naší škole sběrová akce. Děkujeme všem, kteří se sběru zúčastnili. Již teď víme, že mezi žáky budou zase nějaké váhové rekordy, mnoho z vás totiž dodalo přes 100 kg sběru, což je jistě úctyhodné. Rovněž děkujeme žákům 9. třídy, kteří pomohli s organizací a naložením sběru. Fotografie můžete shlédnout níže, konečné vyhodnocení nejlepších sběračů a tříd bude zveřejněno v nejbližší době.

Třídy

Žákovská knížka

Školní družina
Školní družina

Školka
Školka

Jídelna
Jídelna

Aktuality ze školy
Aktuality ze školy

Návrat do školy

V pondělí 12. dubna 2021 se podařilo vrátit alespoň část žáků do školy. První testování proběhlo na výbornou. 

Zápis do 1. ročníku 2021

Vážení rodiče budoucích prvňáčků,

termín zápisu do 1. ročníku je stanoven na čtvrtek 22. dubna 2021.

Jarní číslo školního časopisu (Burdová)

Ačkoli se stále učíme z domova, redaktoři školního časopisu se nenechali touto překážkou zastavit.