Důležitá sdělení - MIMOŘÁDNÁ OPATŘENÍ - (DISTANĆNÍ VZDĚLÁVÁNÍ), INFORMACE

Sběr 22.10.2009

SBĚR 22.10.2009
Ve čtvrtek 22.10. proběhl na naší škole sběr starého papíru. Celkově bylo nasbíráno přes 5 500kg a mezi třídami zvítězila opět 4.B  s průměrem 68 kg na žáka. Na 2. místě se umístila 4.A (61,7 kg/ žák) a na 3 místě 3.A (61,5 kg /žák). Nejlepší sběrači byli Z. Hadjsalah (3.A) a F. Kraus (4.A), kteří shodně pro školu zajistili po 1 050 kg. Za sběr škola obdržela celkem 4 700,-Kč, které jsou vloženy do pokladny SRPDŠ. Všem, kteří se zapojili děkujeme.

Školní časopis

Ochutnávka legorobotiky (Marková)

Žáci druhého stupně, kteří mají zájem o práci v mezinárodním projektu Erasmus+ zaměřeném na legorobotiku a programování, navštívili dne 14.9.2021 dílnu iQFABLAB patřící pod libereckou IQlandii.

Už tam budem (Pěničková)

Ve středu 8. září se naše dvě devítky – 9.B a 9.C – zúčastnily v liberecké iQLandii natáčení.

Nadcházející důležité akce

Sběr papíru - pátek 24. září 2021    7:15 hod.

Ředitelské volno - pondělí 27. září 2021, školní družina uzavřena