Důležitá sdělení

Sběr 22.10.2009

SBĚR 22.10.2009
Ve čtvrtek 22.10. proběhl na naší škole sběr starého papíru. Celkově bylo nasbíráno přes 5 500kg a mezi třídami zvítězila opět 4.B  s průměrem 68 kg na žáka. Na 2. místě se umístila 4.A (61,7 kg/ žák) a na 3 místě 3.A (61,5 kg /žák). Nejlepší sběrači byli Z. Hadjsalah (3.A) a F. Kraus (4.A), kteří shodně pro školu zajistili po 1 050 kg. Za sběr škola obdržela celkem 4 700,-Kč, které jsou vloženy do pokladny SRPDŠ. Všem, kteří se zapojili děkujeme.

Odložení činnosti kroužků

vzhledem k nouzovému stavu a opatření vlády ČR se zahájení činnosti kroužků odkládá na neurčito.
Sledujte nadále webové stránky školy.

Úprava webových stránek školy

v současné době dochází k modernizaci našich webových stránek. Informace se na stránkách průběžně upravují a doplňují.

Děkujeme za pochopení a trpělivost

Sběrová akce

V pátek 25.9.2020 proběhla sběrová akce. Podle předběžných odhadů bylo nasbíráno přes 5 tun starého papíru. Na konečný výsledek si musíme počkat po převážení v Kovošrotu. Všem, kteří přispěli děkujeme.