Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - MIMOŘÁDNÁ OPATŘENÍ - COVID-19: DISTANĆNÍ VZDĚLÁVÁNÍ

S mapou po Liberci (Sakařová)

Jaro už nezadržitelně klepe na dveře, ale na děti čekal poslední zimní úkol Bílé paní. Se kterou jsme tentokráte poznávaly Liberec a vše co k němu patří. Na poslední únorový den, byl připraven úkol nejtěžší. Projít si část Liberce podle mapy a splnit nelehké úkoly. Zjistit, kdy má otevřeno Ananda, podle obrázků najít meteorologickou stanici, splnit kvízové otázky u kašny, a nebo najít všechna města na víkách kanálů v jedné uličce. Děti se všech úkolů zhostily s chutí a nakonec nejlepší tým dostal sladkou odměnu. Teď jsme všichni zvědaví, jaké úkoly si pro nás Bílá paní připraví březen. 

Třídy

Žákovská knížka

Školní družina
Školní družina

Školka
Školka

Jídelna
Jídelna

Aktuality ze školy
Aktuality ze školy

Informace k provozu školy určené k výkonu péče o děti rodičů vybraných profesí

Vláda nařídila v souladu s krizovým zákonem hejtmanům, aby v místech potřeby určili školu nebo školské zařízení veřejných zřizovatelů k výkonu péče o děti ve skupinách nejvýše 30 dětí ve věku od 6 do 13 let zákonných zástupců, kteří jsou zaměstnanci/příslušníci...

VOLBY DO ŠKOLSKÉ RADY

Na podzim proběhnou doplňovací volby do Školské rady – kandidát za zákonné zástupce.

Drumbeny (Šímová)

Ve čtvrtek 8. října 2020 proběhl na naší škole pro žáky 1.stupně zážitkový program (nejen) s drumbeny, kterým provázel muzikant a lektor Zdeněk Roller.