Důležitá sdělení - Informace k ZÁPISU do 1. ročníku 18.4.2024

S mapou po Liberci (Sakařová)

Jaro už nezadržitelně klepe na dveře, ale na děti čekal poslední zimní úkol Bílé paní. Se kterou jsme tentokráte poznávaly Liberec a vše co k němu patří. Na poslední únorový den, byl připraven úkol nejtěžší. Projít si část Liberce podle mapy a splnit nelehké úkoly. Zjistit, kdy má otevřeno Ananda, podle obrázků najít meteorologickou stanici, splnit kvízové otázky u kašny, a nebo najít všechna města na víkách kanálů v jedné uličce. Děti se všech úkolů zhostily s chutí a nakonec nejlepší tým dostal sladkou odměnu. Teď jsme všichni zvědaví, jaké úkoly si pro nás Bílá paní připraví březen.