Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - MIMOŘÁDNÁ OPATŘENÍ - DISTANĆNÍ VZDĚLÁVÁNÍ, INFORMACE K NÁSTUPU 4.1.2021

S mapou po Liberci (Sakařová)

Jaro už nezadržitelně klepe na dveře, ale na děti čekal poslední zimní úkol Bílé paní. Se kterou jsme tentokráte poznávaly Liberec a vše co k němu patří. Na poslední únorový den, byl připraven úkol nejtěžší. Projít si část Liberce podle mapy a splnit nelehké úkoly. Zjistit, kdy má otevřeno Ananda, podle obrázků najít meteorologickou stanici, splnit kvízové otázky u kašny, a nebo najít všechna města na víkách kanálů v jedné uličce. Děti se všech úkolů zhostily s chutí a nakonec nejlepší tým dostal sladkou odměnu. Teď jsme všichni zvědaví, jaké úkoly si pro nás Bílá paní připraví březen. 

Třídy

Žákovská knížka

Školní družina
Školní družina

Školka
Školka

Jídelna
Jídelna

Aktuality ze školy
Aktuality ze školy

Výuka od 25.1. do 28.1.2021

Vážení rodiče,

v příštím týdnu (25.-28.1.) bude probíhat výuka ve stejném režimu jako v současnosti.
V pátek 29.1. jsou pololetní prázdniny.
Žáci obdrží výpis z vysvědčení po návratu do školy. Známky za 1. pololetí naleznete 
od 28.1.2021 v elektronické žákovské knížce.
 

Škola pro děti zaměstnanců IZS

Vážení rodiče,

od 4.1.2021 bude školou určenou pro děti zaměstnanců vybraných profesí Základní škola, Liberec, ul.5. května.

Mikuláš ve škole 2020 (Honcová)

V pátek 4.12. naši školu navštívil Mikuláš v doprovodu čerta a anděla. Letos netradičně v rouškách.