Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - dopravní omezení před školou

Rozsvícení vánočního stromu již popáté (Novotná)

Zahájení adventu již popáté proběhl v neděli, 1. prosince odpoledne, před naší školou. Stromečkem k ozdobení, se opět stal jeden ze zelených krasavců v našem parčíku, před školou. Kulturní program proběhl opět na schodech, protože zde je na zpívající hosty nejlépe vidět a také jsou slyšet. Sólové vystoupení Gábiny Trojanové, zpěváčků z mateřské školy a kytarového dua Novotných, se podle potlesku všem líbila. A pak přišel už slavnostní okamžik, kdy se kouzelné světýlko vydalo na cestu ke stromečku. Díky dětem, které mu ještě svítily rozzářenými prskavkami, zvládlo cestu a stromeček se rozzářil. A po chvíli nezářil jen on. To když se na obloze objevila plejáda zlatých světýlek.

Tak hezké Vánoce, těšme se na společná setkání, buďme k sobě přátelštější a užívejme si těch milých dnů, i když nejsou Vánoce.

Kolektiv vychovatelek školní družiny