Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - dopravní omezení před školou

Rozsvícení vánočního stromku (Novotná)

Vánoční stromeček se slavnostně rozsvítil i před naší školou. Již podruhé jsme se tu společně sešli u příležitosti první adventní neděle. Poprvé se tu ale sešli rodiče se svými dětmi z naší mateřské školy. Před ozdobeným stromečkem zazpívali tedy naši nejmenší, ale i ti starší. Aby to nebylo líto paní učitelkám a pracovnicím ze školky a vychovatelkám, taky si připravily dvě vánoční písničky, které v doprovodu kytary zazpívaly.
Čím je naše adventní setkání zajímavé? Třeba mnoha plápolajícími světýlky svíček, které jsme si postupně zapálili. Prskavkami, bez kterých by Vánoce nebyly Vánocemi. Ale také vyslaným balónem štěstí Ježíškovi.
Hezké adventní dny. Kolektiv pracovnic mateřské školy a školní družiny.

Více fotek nalezente ve fotogalerii.