Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - MIMOŘÁDNÁ OPATŘENÍ - DISTANĆNÍ VZDĚLÁVÁNÍ, INFORMACE K NÁSTUPU 12.4.2021

Rozsvícení vánočního stromku (Novotná)

Vánoční stromeček se slavnostně rozsvítil i před naší školou. Již podruhé jsme se tu společně sešli u příležitosti první adventní neděle. Poprvé se tu ale sešli rodiče se svými dětmi z naší mateřské školy. Před ozdobeným stromečkem zazpívali tedy naši nejmenší, ale i ti starší. Aby to nebylo líto paní učitelkám a pracovnicím ze školky a vychovatelkám, taky si připravily dvě vánoční písničky, které v doprovodu kytary zazpívaly.
Čím je naše adventní setkání zajímavé? Třeba mnoha plápolajícími světýlky svíček, které jsme si postupně zapálili. Prskavkami, bez kterých by Vánoce nebyly Vánocemi. Ale také vyslaným balónem štěstí Ježíškovi.
Hezké adventní dny. Kolektiv pracovnic mateřské školy a školní družiny.

Více fotek nalezente ve fotogalerii.

Třídy

Žákovská knížka

Školní družina
Školní družina

Školka
Školka

Jídelna
Jídelna

Aktuality ze školy
Aktuality ze školy

Návrat do školy

V pondělí 12. dubna 2021 se podařilo vrátit alespoň část žáků do školy. První testování proběhlo na výbornou. 

Zápis do 1. ročníku 2021

Vážení rodiče budoucích prvňáčků,

termín zápisu do 1. ročníku je stanoven na čtvrtek 22. dubna 2021.

Jarní číslo školního časopisu (Burdová)

Ačkoli se stále učíme z domova, redaktoři školního časopisu se nenechali touto překážkou zastavit.