Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - MIMOŘÁDNÁ OPATŘENÍ - DISTANĆNÍ VZDĚLÁVÁNÍ, INFORMACE K NÁSTUPU 4.1.2021

Rozsvícení vánočního stromku (Novotná)

Vánoční stromeček se slavnostně rozsvítil i před naší školou. Již podruhé jsme se tu společně sešli u příležitosti první adventní neděle. Poprvé se tu ale sešli rodiče se svými dětmi z naší mateřské školy. Před ozdobeným stromečkem zazpívali tedy naši nejmenší, ale i ti starší. Aby to nebylo líto paní učitelkám a pracovnicím ze školky a vychovatelkám, taky si připravily dvě vánoční písničky, které v doprovodu kytary zazpívaly.
Čím je naše adventní setkání zajímavé? Třeba mnoha plápolajícími světýlky svíček, které jsme si postupně zapálili. Prskavkami, bez kterých by Vánoce nebyly Vánocemi. Ale také vyslaným balónem štěstí Ježíškovi.
Hezké adventní dny. Kolektiv pracovnic mateřské školy a školní družiny.

Více fotek nalezente ve fotogalerii.

Třídy

Žákovská knížka

Školní družina
Školní družina

Školka
Školka

Jídelna
Jídelna

Aktuality ze školy
Aktuality ze školy

Školní družina - pololetní a jarní prázdniny

29.1.2021 – pololetní prázdniny 
školní družina v provozu pouze při přihlášení dostatečného počtu zájemců

1..2. - 5.2. - jarní prázdniny
školní družina v provozu nebude 

Výuka od 25.1. do 28.1.2021

Vážení rodiče,

v příštím týdnu (25.-28.1.) bude probíhat výuka ve stejném režimu jako v současnosti.
V pátek 29.1. jsou pololetní prázdniny.
Žáci obdrží výpis z vysvědčení po návratu do školy. Známky za 1. pololetí naleznete 
od 28.1.2021 v elektronické žákovské knížce.
 

Škola pro děti zaměstnanců IZS

Vážení rodiče,

od 4.1.2021 bude školou určenou pro děti zaměstnanců vybraných profesí Základní škola, Liberec, ul.5. května.