Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - MIMOŘÁDNÁ OPATŘENÍ - COVID-19: ORGANIZACE VÝUKY - DISTANĆNÍ VZDĚLÁVÁNÍ 12.-23.10.2020

Rozsvícení vánočního stromku (Novotná)

Vánoční stromeček se slavnostně rozsvítil i před naší školou. Již podruhé jsme se tu společně sešli u příležitosti první adventní neděle. Poprvé se tu ale sešli rodiče se svými dětmi z naší mateřské školy. Před ozdobeným stromečkem zazpívali tedy naši nejmenší, ale i ti starší. Aby to nebylo líto paní učitelkám a pracovnicím ze školky a vychovatelkám, taky si připravily dvě vánoční písničky, které v doprovodu kytary zazpívaly.
Čím je naše adventní setkání zajímavé? Třeba mnoha plápolajícími světýlky svíček, které jsme si postupně zapálili. Prskavkami, bez kterých by Vánoce nebyly Vánocemi. Ale také vyslaným balónem štěstí Ježíškovi.
Hezké adventní dny. Kolektiv pracovnic mateřské školy a školní družiny.

Více fotek nalezente ve fotogalerii.

Třídy

Žákovská knížka

Školní družina
Školní družina

Školka
Školka

Jídelna
Jídelna

Aktuality ze školy
Aktuality ze školy

Informace k provozu školy určené k výkonu péče o děti rodičů vybraných profesí

Vláda nařídila v souladu s krizovým zákonem hejtmanům, aby v místech potřeby určili školu nebo školské zařízení veřejných zřizovatelů k výkonu péče o děti ve skupinách nejvýše 30 dětí ve věku od 6 do 13 let zákonných zástupců, kteří jsou zaměstnanci/příslušníci...

VOLBY DO ŠKOLSKÉ RADY

Na podzim proběhnou doplňovací volby do Školské rady – kandidát za zákonné zástupce.

Drumbeny (Šímová)

Ve čtvrtek 8. října 2020 proběhl na naší škole pro žáky 1.stupně zážitkový program (nejen) s drumbeny, kterým provázel muzikant a lektor Zdeněk Roller.