Rozsvícení vánočního stromku (Novotná)

Vánoční stromeček se slavnostně rozsvítil i před naší školou. Již podruhé jsme se tu společně sešli u příležitosti první adventní neděle. Poprvé se tu ale sešli rodiče se svými dětmi z naší mateřské školy. Před ozdobeným stromečkem zazpívali tedy naši nejmenší, ale i ti starší. Aby to nebylo líto paní učitelkám a pracovnicím ze školky a vychovatelkám, taky si připravily dvě vánoční písničky, které v doprovodu kytary zazpívaly.
Čím je naše adventní setkání zajímavé? Třeba mnoha plápolajícími světýlky svíček, které jsme si postupně zapálili. Prskavkami, bez kterých by Vánoce nebyly Vánocemi. Ale také vyslaným balónem štěstí Ježíškovi.
Hezké adventní dny. Kolektiv pracovnic mateřské školy a školní družiny.

Více fotek nalezente ve fotogalerii.

Školní družina - pololetní a jarní prázdniny

29.1.2021 – pololetní prázdniny
školní družina v provozu pouze při přihlášení dostatečného počtu zájemců

1..2. - 5.2. - jarní prázdniny
školní družina v provozu nebude

Výuka od 25.1. do 28.1.2021

v příštím týdnu (25.-28.1.) bude probíhat výuka ve stejném režimu jako v současnosti.
V pátek 29.1. jsou pololetní prázdniny.
Žáci obdrží výpis z vysvědčení po návratu do školy. Známky za 1. pololetí naleznete
od 28.1.2021 v elektronické žákovské knížce.