Důležitá sdělení - MIMOŘÁDNÁ OPATŘENÍ - DISTANĆNÍ VZDĚLÁVÁNÍ, INFORMACE K NÁSTUPU 12.4.2021

Rozloučení žáků 1.B s rodilým mluvčím

ROZLOUČENÍ S RODILÝM MLUVČÍM
V úterý 12.6.2007 se žáci 1.B rozloučili s Tenzimem – rodilým mluvčím, který docházel na výuku angličtiny. Jeho zajímavým metodám rozhodně patřil rozruch, pohyb a neskutečný hlasový potenciál. V druhém pololetí odučil 8 hodin.
Ve 2.ročníku  bude  angličtina zařazena do rozvrhu jako povinný předmět -1 hodinu týdně.
Paní učitelka Míla bude s dětmi pokračovat s učebnicí z první třídy Happy House.
        See you in September !!

Návrat do školy

V pondělí 12. dubna 2021 se podařilo vrátit alespoň část žáků do školy. První testování proběhlo na výbornou.

Zápis do 1. ročníku 2021

Vážení rodiče budoucích prvňáčků,

termín zápisu do 1. ročníku je stanoven na čtvrtek 22. dubna 2021.

Jarní číslo školního časopisu (Burdová)

Ačkoli se stále učíme z domova, redaktoři školního časopisu se nenechali touto překážkou zastavit.