Rozloučení žáků 1.B s rodilým mluvčím

ROZLOUČENÍ S RODILÝM MLUVČÍM
V úterý 12.6.2007 se žáci 1.B rozloučili s Tenzimem – rodilým mluvčím, který docházel na výuku angličtiny. Jeho zajímavým metodám rozhodně patřil rozruch, pohyb a neskutečný hlasový potenciál. V druhém pololetí odučil 8 hodin.
Ve 2.ročníku  bude  angličtina zařazena do rozvrhu jako povinný předmět -1 hodinu týdně.
Paní učitelka Míla bude s dětmi pokračovat s učebnicí z první třídy Happy House.
        See you in September !!

Ranní ŠD od 11.1. opět v provozu

Od 11.1. ranní družina ve 3.patře hlavní budovy - ŠD.
Čas  příchodu 6:30-7:15 hodin.
Zvonek herna B.

Prosíme nahlásit jméno dítěte, to odchází samo do šatny (zde je zajištěn dohled) a pak následně do heren 3.patra, rodiče do budovy nevstupují.

PF 2021

Přejeme Vám klidné prožití vánočních svátků a mnoho úspěchů v novém roce.