Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - JARNÍ prázdniny 26.2.-1.3.2024 a informace k ZÁPISU do 1. ročníku 18.4.2024

Rozloučení s žáky 9.A (Urban)

Jako tradičně se poslední školní den loučili se školou vycházející žáci. Setkání s učiteli proběhlo v učebně angličtiny, kde všichni shlédli připravené video a pásmo fotografií, které si z průběhu jejich školních let připravila třídní učitelka Daniela Marková. Proslov k žákům měl pan ředitel a po přípitku nastalo loučení s jednotlivými vyučujícími. Došlo i na slzy a objetí a pak už definitivně poslední kroky z budovy školy. Všem „vycházejícím“ přejeme hodně úspěchů v jejich nových působištích a rádi je budeme v budoucnu potkávat.