Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - INFORMACE

Rozloučení s žáky 9.A (Pěničková)

Tak už je to konečně tady! Tuto větu si říká většina školáků poslední den školy, kdy se po desetiměsíční dřině těší na prázdniny. Ne jinak tomu bylo zřejmě i letos. Výjimkou byla většina deváťáků. Opouštějí naší školu, rozutíkávají se na nejrůznější střední školy – i mimo Liberec. Loučení probíhalo nejen ve třídním kolektivu, ale také s vedením školy a s ostatními kantory. Někteří z nás – žáků i učitelů – se netajili, že se nám po sobě bude stýskat. A není divu, deváťáci byli fajn. Přejeme jim, aby v září vykročili správnou nohou a aby se jim dařilo i v osobním životě. A pokud budete mít, milí vycházející, chuť, přijďte se na nás do školy podívat – zavzpomínat, pochlubit se nebo jen tak.