Rozloučení s žáky 9.A (Honcová)

ROZLOUČENÍ S ŽÁKY 9.A
Dne 30.6.2010 se žáci třídy 9.A  slavnostně rozloučili s vyučujícími a se základní školou, ve které většina z nich strávila 9let plných nezapomenutelných zážitků. Tímto okamžikem se jim otevřela brána do další životní etapy.  Za všechny pedagogy jím tímto přeji, aby v budoucnu  našli svůj správný směr a stali  se z nich plnohodnotní lidé.

Ranní ŠD od 11.1. opět v provozu

Od 11.1. ranní družina ve 3.patře hlavní budovy - ŠD.
Čas  příchodu 6:30-7:15 hodin.
Zvonek herna B.

Prosíme nahlásit jméno dítěte, to odchází samo do šatny (zde je zajištěn dohled) a pak následně do heren 3.patra, rodiče do budovy nevstupují.

PF 2021

Přejeme Vám klidné prožití vánočních svátků a mnoho úspěchů v novém roce.