Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - dopravní omezení před školou

Rozloučení s vycházejícími žáky (Urban)

Jako tradičně se poslední školní den loučili se školou vycházející žáci. Setkání s učiteli proběhlo v multimediální učebně, kde všichni shlédli připravená videa z průběhu jejich školních let. Proslov k žákům měl pan ředitel a po přípitku nastalo loučení s vyučujícími. Došlo i na slzy a objetí a pak už definitivně poslední kroky z budovy školy. Všem „vycházejícím“ přejeme hodně úspěchů v jejich nových působištích a rádi je budeme v budoucnu potkávat.