Důležitá sdělení - MIMOŘÁDNÁ OPATŘENÍ - (DISTANĆNÍ VZDĚLÁVÁNÍ), INFORMACE

Rozloučení s pořady KVK

ROZLOUČENÍ S POŘADY KRAJSKÉ VĚDECKÉ KNIHOVNY
V pondělí 09.06.2008  se poslední besedou o kamarádství  rozloučili žáci  2.B s komponovanými pořady Krajské vědecké knihovny v Liberci. Pořad Můj kamarádek upírek seznámil děti nejen se stejnojmennou knihou, ale zábavnou formou a s použitím prvků dramatické výchovy vedl děti k zhodnocení svých vzájemných vztahů . Vskutku ale nevím, zda to pomůže zlepšit celkovou atmosféru ve třídě .
Ještě si vypůjčit knihy na prázdniny a žádná nuda nepřekvapí ....

Školní časopis

Ochutnávka legorobotiky (Marková)

Žáci druhého stupně, kteří mají zájem o práci v mezinárodním projektu Erasmus+ zaměřeném na legorobotiku a programování, navštívili dne 14.9.2021 dílnu iQFABLAB patřící pod libereckou IQlandii.

Už tam budem (Pěničková)

Ve středu 8. září se naše dvě devítky – 9.B a 9.C – zúčastnily v liberecké iQLandii natáčení.

Nadcházející důležité akce

Sběr papíru - pátek 24. září 2021    7:15 hod.

Ředitelské volno - pondělí 27. září 2021, školní družina uzavřena