Rozloučení s pořady KVK

ROZLOUČENÍ S POŘADY KRAJSKÉ VĚDECKÉ KNIHOVNY
V pondělí 09.06.2008  se poslední besedou o kamarádství  rozloučili žáci  2.B s komponovanými pořady Krajské vědecké knihovny v Liberci. Pořad Můj kamarádek upírek seznámil děti nejen se stejnojmennou knihou, ale zábavnou formou a s použitím prvků dramatické výchovy vedl děti k zhodnocení svých vzájemných vztahů . Vskutku ale nevím, zda to pomůže zlepšit celkovou atmosféru ve třídě .
Ještě si vypůjčit knihy na prázdniny a žádná nuda nepřekvapí ....

Ranní ŠD od 11.1. opět v provozu

Od 11.1. ranní družina ve 3.patře hlavní budovy - ŠD.
Čas  příchodu 6:30-7:15 hodin.
Zvonek herna B.

Prosíme nahlásit jméno dítěte, to odchází samo do šatny (zde je zajištěn dohled) a pak následně do heren 3.patra, rodiče do budovy nevstupují.

PF 2021

Přejeme Vám klidné prožití vánočních svátků a mnoho úspěchů v novém roce.