Rozloučení s deváťáky (Húsková)

Poslední vysvědčení. Poslední setkání s vyučujícími. Poslední  setkání se spolužáky. To vše po devíti letech povinné školní docházky. Slzy, dojetí, radost, objetí, štěstí i smutek.Vzpomínky na úspěchy i neúspěchy, prohry i výhry. Toho všeho jsme byli svědky na tradičních rozlučkách s letošními dvěma devátými třídami. Poděkování obohacené o dar od ukrajinských žáků, zpestřené promyšlenými projevy zkušených mluvčích tříd (Natálky a Karly) a skvěle sestříhanými vzpomínkovými třídními videy. Zbývá jen popřát „Hodně štěstí“ a vyslat absolventy závěrečného ročníku do nových životů.