Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - MIMOŘÁDNÁ OPATŘENÍ - DISTANĆNÍ VZDĚLÁVÁNÍ, INFORMACE K 1.3.2021

Rozloučení s deváťáky 2011

Vytoužený konec školního roku přišel a pro naše deváťáky to znamenalo naposledy převzít vysvědčení a dát základní škole navždy sbohem. K tomuto účelu pozvali 30. června všechny učitele na slavnostní rozloučení, kde došlo nejen na proslovy a poděkování, ale i na předání sladkých dárků. Ty nám zřejmě mají pomoci zapomenout na krušné chvilky, jež jsme s touto třídou nejednou prožívali a vzpomínat na tato kvítka jen v dobrém. Po závěrečném přípitku jsme již naše nejstarší žáky vypustili do světa s přáním hezkých prázdnin a úspěšného vykročení do studia na středních školách.

Třídy

Žákovská knížka

Školní družina
Školní družina

Školka
Školka

Jídelna
Jídelna

Aktuality ze školy
Aktuality ze školy

Informace k provozu mateřské školy určené k výkonu péče o děti rodičů vybraných profesí

Vážení rodiče,
naše MATEŘSKÁ ŠKOLA byla určena jako škola pro děti pracovníků vybraných
profesí  IZS od pondělí  1.3.2021. Uvnitř více informací.

Základní školou pro děti pracovníků IZS zůstává ZŠ 5. května, Liberec:
https://www.zs5kveten.cz/

Ochranné prostředky dýchacích cest

Vážení rodiče,
 
Ministerstvo zdravotnictví vydalo dne 22. února 2021 mimořádné opatření, dle něhož s účinností od 25. února 2021 od 00:00 do odvolání platí:

více po otevření

Výuka od 22.2.2021

Vážení rodiče,

v příštím týdnu (od 22.2.2021.) bude probíhat výuka ve stejném režimu jako v současnosti.