Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - Informace k ZÁPISU do 1. ročníku 18.4.2024

Rozloučení s deváťáky 2011

Vytoužený konec školního roku přišel a pro naše deváťáky to znamenalo naposledy převzít vysvědčení a dát základní škole navždy sbohem. K tomuto účelu pozvali 30. června všechny učitele na slavnostní rozloučení, kde došlo nejen na proslovy a poděkování, ale i na předání sladkých dárků. Ty nám zřejmě mají pomoci zapomenout na krušné chvilky, jež jsme s touto třídou nejednou prožívali a vzpomínat na tato kvítka jen v dobrém. Po závěrečném přípitku jsme již naše nejstarší žáky vypustili do světa s přáním hezkých prázdnin a úspěšného vykročení do studia na středních školách.