Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - dopravní omezení před školou

Rozloučení s celoroční kouzelnickou hrou (školní družina Mysíková)

Páteční odpoledne patřilo opět všem kouzelníkům a kouzelnicím. V půl druhé jsme se všichni sešli na školní zahradě. Naším závěrečným úkolem bylo připravit zvětšovací lektvar, abychom tak dokončili naši záchrannou hmyzí misi. Po celý školní rok jsme poznávali hmyzí říši a plnili zadané úkoly. Za ně jsme dostávali jednotlivé ingredience na přípravu zmíněného lektvaru. A tak jsme do kouzelného kotlíku mohli přidat sedmikrásky, med, jahody, ostružiny, lipový květ i mateřídoušku. Nechyběla ani meduňka, voda a sladké třešně. Všichni jsme pronesli kouzelné zaříkávadlo, společně se napili a vyrostli do budoucích druháků, třeťáků, čtvrťáků i páťáků. 
S některými se musíme bohužel ve družince rozloučit. Přejeme jim hodně štěstí a krásné a kouzelné léto všem.