Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - MIMOŘÁDNÁ OPATŘENÍ - (DISTANĆNÍ VZDĚLÁVÁNÍ), INFORMACE

Rozloučení s celoroční hrou ve školní družině (Mysíková)

Pondělní odpoledne 21.6.2021 bylo ve školní družině ve znamení zábavných aktivit, které si pro naše děti na školní zahradě připravily paní vychovatelky. Jízda lodí, překonávání pavučiny, lov srnky či spolupráce na palubě nás nezaskočili. Společně jsme se tak rozloučili s celoročním snažením a naší hrou Na ostrov za poznáním.  Sice nám situaci během roku komplikovalo covidové onemocnění, ale jako správní námořníci jsme se nenechali odradit a plnili během roku jednotlivé úkoly, poznávali přírodu, stopy zvěře, rostliny i mořské tvory.  Dokázali jsme se poprat s lukostřelbou, výrobou triček či pěstováním sazenic. Nejlepší námořníci byli za své úsilí patřičně oceněni a všichni ostatní se mohli radovat z drobných cen a výborných nanuků. Počasí nám přálo a akce se vydařila na jedničku.
Příští školní rok se budeme těšit na další dobrodružství. Jaké? Nechte se překvapit, to tu ještě nebylo.