Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - INFORMACE

Rozloučení nejen s létem (Novotná)

V posledních letech nám největší problém dělá vždy počasí. Letos jsme opět nevěděli,zda se vůbec naše společné setkání na školní zahradě uskuteční, protože v úterý to vypadalo na zimní bundy a rukavice.  O den později, ve středu 24. září se obloha vyjasnila, místy byla i modrá a tak se mohlo uskutečnit plánované opékání, ale i i seznámení s pirátskou posádkou a kapitánkami.
Naše školní družina se totiž přeměnila na pirátskou posádku. Čtyři pirátské lodě, na nich čtyři odlišné pirátské posádky a v čele čtyři kapitánky. Celý měsíc se snažily získat a prověřit všechny, kteří se vydají na náročnou plavbu za dobrodružstvím a pokladem. Naposledy se mohli všichni rozloučit se svými blízkými, hodovat a oddávat se zábavě. Nyní je čeká jen plavba na širém moři a často i nebezpečí. Sledujme jejich zážitky,získávání nových zkušeností, úspěchy, ale i nezdary a vytrvalost na jejich plavbě po celou dobu devíti měsíců.