Důležitá sdělení - MIMOŘÁDNÁ OPATŘENÍ - (DISTANĆNÍ VZDĚLÁVÁNÍ), INFORMACE

Rotační výuka 2.st. od 10.5.2021

Vážení rodiče žáků  2.stupně,

od pondělí  10.5.2021 nastoupí další část žáků 2. stupně k rotační výuce.

Jedná se o žáky 8.A, 8.B, 8.C a 9.A.  6. a 7. ročníky budou mít v tomto týdnu distanční výuku.

Nová organizace si vynutí změny v online výuce.

Testování žáků 2.st. bude 2x týdně (pondělí a čtvrtek).

Organizace příchodu žáků 2.stupně:

8.C, 9.A:  zadní vchod (přes tělocvičnu) 7:35 - 7:45 hod.

8.A, 8.B:  hlavní vchod                            7:35 - 7:45 hod.

Během pobytu ve škole je pro žáky povinnost nosit roušku (min. chirurgickou, ne látkovou).

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Od 3.5.2021 nastoupí k prezenční výuce žáci 6.A, 6.B, 7.A a 7.B. V tomto týdnu  pak bude výuka žáků 8. a 9.r. probíhat distančně.

6.A, 6.B:  zadní vchod (přes tělocvičnu) 7:35 - 7:45 hod.

7.A, 7.B:  hlavní vchod                            7:35 - 7:45 hod.

Sběr papíru

ve čtvrtek 24.6. proběhne v 7:15 sběr papíru. Prosíme o zvážení sběru doma a nahlášení váhy třídní učitelce.

Letní číslo školního časopisu (Burdová)

Redakce školního časopisu byla i s přicházejícím jarem a létem aktivní a připravila pro vás další vydání Barvířského zpravodaje.

Den dětí 1.6.2021 (Šímová)

Ani v letošním roce jsme nezapomněli zpestřit sváteční den našich dětí soutěžemi.