Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - MIMOŘÁDNÁ OPATŘENÍ - DISTANĆNÍ VZDĚLÁVÁNÍ, INFORMACE K NÁSTUPU 4.1.2021

Republikové finále ve florbale 4.-5.tř.-Plzeň

REPUBLIKOVÉ FINÁLE VE FOTBALE 4. – 5. TŘÍD
Díky vítězství v krajském finále jsme se kvalifikovali na SVÁTEK FOTBALU MC DONALD´S CUPU do Plzně. Během dvou dnů jsme změřili síly s nejlepšími týmy z celé ČR. Již při pohledu na některé týmy bylo jasné, že budeme ve velmi těžké pozici, protože naši drobní borci prostě a jednoduše nemohli konkurovat o hlavu větším soupeřům. Ale první zápas ve skupině jsme zvládli a porazili Sokolov 3:2. pak přišlo vystřízlivění v podobě vysoké porážky od Ostravy. Ani Příbram nás nešetřila a po 3. místě ve skupině jsme se propadli do dolní poloviny postupového pavouka. V něm jsme si vybrali velkou porci smůly hned v dalším zápase – byli jsme jasně lepší, ale remízu zachránil až Bencik v posledních sekundách zápasu, v penaltách jsme dokonale vyhořeli a po 3 neproměněných „mečbolech“ jsme opět prohráli a padali pavoukem dolů. Náladu jsme si napravili alespoň výhrou nad Mostem  a turnaj jsme zakončili prohrou se Sokolovem. Nutno objektivně přiznat, že konečné 14. místo v ČR odpovídá našim současným možnostem.
Naše sestava: KRÁL, BENC, BEDNÁŘ, ŠŮMA, ĎURIŠ, BARAC, MEČÍŘ, DANĚK, PLECHATÝ, RESL, KOS

NUTNO PODOTKNOUT, ŽE BENCIK A DAŇOUS VYHRÁLI PRO NAŠÍ ŠKOLU V DOPROVODNÉ SOUTĚŽI HERNÍ KONZOLI PLAYSTATION 3, MNOHOKRÁT DĚKUJEME

Třídy

Žákovská knížka

Školní družina
Školní družina

Školka
Školka

Jídelna
Jídelna

Aktuality ze školy
Aktuality ze školy

Výuka od 25.1. do 28.1.2021

Vážení rodiče,

v příštím týdnu (25.-28.1.) bude probíhat výuka ve stejném režimu jako v současnosti.
V pátek 29.1. jsou pololetní prázdniny.
Žáci obdrží výpis z vysvědčení po návratu do školy. Známky za 1. pololetí naleznete 
od 28.1.2021 v elektronické žákovské knížce.
 

Škola pro děti zaměstnanců IZS

Vážení rodiče,

od 4.1.2021 bude školou určenou pro děti zaměstnanců vybraných profesí Základní škola, Liberec, ul.5. května.

Mikuláš ve škole 2020 (Honcová)

V pátek 4.12. naši školu navštívil Mikuláš v doprovodu čerta a anděla. Letos netradičně v rouškách.