Republikové finále ve florbale 4.-5.tř.-Plzeň

REPUBLIKOVÉ FINÁLE VE FOTBALE 4. – 5. TŘÍD
Díky vítězství v krajském finále jsme se kvalifikovali na SVÁTEK FOTBALU MC DONALD´S CUPU do Plzně. Během dvou dnů jsme změřili síly s nejlepšími týmy z celé ČR. Již při pohledu na některé týmy bylo jasné, že budeme ve velmi těžké pozici, protože naši drobní borci prostě a jednoduše nemohli konkurovat o hlavu větším soupeřům. Ale první zápas ve skupině jsme zvládli a porazili Sokolov 3:2. pak přišlo vystřízlivění v podobě vysoké porážky od Ostravy. Ani Příbram nás nešetřila a po 3. místě ve skupině jsme se propadli do dolní poloviny postupového pavouka. V něm jsme si vybrali velkou porci smůly hned v dalším zápase – byli jsme jasně lepší, ale remízu zachránil až Bencik v posledních sekundách zápasu, v penaltách jsme dokonale vyhořeli a po 3 neproměněných „mečbolech“ jsme opět prohráli a padali pavoukem dolů. Náladu jsme si napravili alespoň výhrou nad Mostem  a turnaj jsme zakončili prohrou se Sokolovem. Nutno objektivně přiznat, že konečné 14. místo v ČR odpovídá našim současným možnostem.
Naše sestava: KRÁL, BENC, BEDNÁŘ, ŠŮMA, ĎURIŠ, BARAC, MEČÍŘ, DANĚK, PLECHATÝ, RESL, KOS

NUTNO PODOTKNOUT, ŽE BENCIK A DAŇOUS VYHRÁLI PRO NAŠÍ ŠKOLU V DOPROVODNÉ SOUTĚŽI HERNÍ KONZOLI PLAYSTATION 3, MNOHOKRÁT DĚKUJEME

Výuka od 25.1. do 28.1.2021

v příštím týdnu (25.-28.1.) bude probíhat výuka ve stejném režimu jako v současnosti.
V pátek 29.1. jsou pololetní prázdniny.
Žáci obdrží výpis z vysvědčení po návratu do školy. Známky za 1. pololetí naleznete
od 28.1.2021 v elektronické žákovské knížce.

Mikuláš ve škole 2020 (Honcová)

V pátek 4.12. naši školu navštívil Mikuláš v doprovodu čerta a anděla. Letos netradičně v rouškách.